Вступна компанія 2016: пільги для учасників АТО

Міністерство освіти України оголосило пільги для учасників АТО і інвалідів війни під час найближчої вступної кампанії. Зовнішнє незалежне оцінювання потрібно було проходити не всім.

Students in the library studying together

Міністерство надало вибір – здавати ЗНО або вступний іспит у ВНЗ:

1) Особам, звільненим з військової служби (в тому числі демобілізованим) після 30 листопада 2015 року.

2) Особам, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби), в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України.

Співбесіда. Вступити за співбесідою, не складаючи тестування або екзамени, можуть:

1) Особи, які мають статус інваліда війни, згідно з пунктом 11-14 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

2) Особи, які стали інвалідами в наслідок поранень, каліцтв, контузій, і інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час участі у масових акціях громадянського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 роки за євроінтеграцію і проти режиму Януковича, і які звернулися з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 рік по медичну допомогу.

Хоча абітурієнти із зони проведення АТО і можуть вступати до вишів без ЗНО, але тепер вже на основі загального конкурсу. Міносвіти скасувало відповідні пільги для переселенців з Донеччини та Луганщини.

Міністерство освіти і науки України скасувало у вишах вступні квоти для абітурієнтів із зони АТО, в зв’язку з невідповідністю даних пільг нормам чинного законодавства.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Они для нас страну независимой держат ценой своей жизни, а стране жалко такого элементарного…

2016-07-21
огги
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: