Вступна кампанія-2017: що робити, коли не можеш подати е-заяву

1

Перебої в електронній системі вступу були, але зараз робота нормалізовується, усі спеціалісти залучені до подолання складної ситуації, пише «Укрінформ«.

Вступна кампанія-2017: що робити, коли не можеш подати е-заяву

Вступна кампанія-2017: що робити, коли не можеш подати е-заяву

Про це в ефірі Українського радіо заявив віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко проблеми у роботі ЄДЕБО під час вступної кампанії.

— Перший вал заяв пройшов, навантаження на систему Єдиної державної електронної бази з питань освіти стало меншим. Наші спеціалісти по кіберзахисту працюють злагоджено. Зараз той, хто сам не може зареєструвати електронний кабінет і відправити заяви до обраних вишів, може прибувати в обраний навчальний заклад, і там спеціалісти з приймальної комісії допоможуть відкрити електронний кабінет і в електронній формі надіслати заяву.

В’ячеслав Кириленко

Він нагадав, що на сайті www.vstup.info запрацювала система “Конкурс”, де в он-лайн режимі можна простежити рейтинг вступників, бали, система також відображає загальну кількість поданих заяв, ліцензійний обсяг прийому, обсяг державного замовлення.

Абітурієнт може подати заяву до 26 липня до 18 години. Гаряча телефонну лінію Міністерства освіти та науки — 044 481 32 92.

Нагадаємо, у Міносвіти розповіли, що робити з анульованими заявами абітурієнтів.

16 января 2019