Нардеп з Полтавщини задав питання до уряду про рейдерство. Відео

1

“Всіх тих, хто займається рейдерством – обличчям в підлогу, або російською мовою “мордой в пол”. В. Гройсман.

Рейдери

Народний депутат України Олег Кулініч розмістив на своїй фейсбук-сторінці інформацію стосовно спроби рейдерського захоплення агрофірми “Оржицька”:

Сьогодні під час години запитань до Уряду задав питання міністру юстиції Павлу Петренку, а до обговорення підключився і прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Нагадаю, що минулої суботи, 4 листопада, в Полтавській області була здійснена спроба рейдерського захоплення агрофірми «Оржицька». Зранку того ж дня приватний нотаріус з міста Дніпро Павловська здійснила реєстраційну дію по зміні засновників підприємства, хоча в цей час діяла судова заборона на такі дії. А вже ввечері суботи на підприємство приїхало понад 100 озброєних осіб.

Слава Богу, завдяки професійним і злагодженим діям прокуратури і нацполіції Полтавської області, за допомоги працівників агрофірми і місцевих мешканців вдалося захистити підприємство. В понеділок цей же нотаріус скасовує реєстраційну дію, але ні в кого не виникає сумнівів, що це рейдерські схеми. І це на сьогодні проблема всієї країни.

Тому запитав у міністра – чи проведено моніторинг реєстраційних дій цього нотаріуса і якщо ці факти підтвердяться, то які санкції будуть вжиті до неї? Адже такі горе-нотаріуси мають нести відповідальність”.

Міністр юстиції Павло Петренко на це запитання повідомив наступне: “Зараз Міністерство юстиції України завершує моніторинг даного приватного нотаріуса з Дніпропетровщини. Завдяки тому, що український Парламент проголосував антирейдерський закон, згідно з яким може бути відповідальність до 10 років позбавлення волі за такого роду дії, то у даного нотаріусу є всі шанси поспілкуватись з правоохоронцями й бути в процесі розслідування в якості підозрюваної. Міністерство юстиції зі свого боку всі матеріали моніторингу передасть до правоохоронних органів, щоб вони мали можливість приймати рішення щодо порушення кримінального провадження”.

До обговорення підключився і прем’єр-міністр Володимир Гройсман: “Всіх тих, хто займається рейдерством…один рецепт – обличчям в підлогу, або російською мовою “мордой в пол”…”.

Нагадаємо, що Трибуна писала про спробу рейдерського захоплення агрофірми. Коментар начальника поліції Полтавщини та спробу рейдерського захоплення агрофірми на Полтавщині. Затримано більше 40 осіб. Відео.

17 липня 2018
16 липня 2018