Вперше у Полтаві волонтери зібралися на форум

У приміщенні Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені М. Ярошенка пройшов перший «Форум волонтерів», організатором якого виступив Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Screenshot_22

На заході були присутні представники різних волонтерських загонів Полтави.

До присутніх звернувся Архієпископ Полтавський та Кременчуцький Владика Федір:

Волонтерство, допомога ближньому – це частина християнського віровчення, християнського життя. Служіння ближньому – це загальнолюдська цінність. Ті події, які сталися у нашій країні, зробили потужний ривок у волонтерській справі по всій Україні. Важливо, що наше місто не стоїть осторонь усіх цих подій. Виникло дуже багато волонтерських організацій, діяльність яких спрямована на допомогу військовослужбовцям, їхнім сім’ям та тим, хто втратив своє житло і був змушений виїхати зі своєї домівки. Завдяки волонтерству, ми не дали можливості зруйнувати нашу державу!

Screenshot_23

Спеціалісти з соціальної роботи познайомили присутніх з напрямами роботи своїх волонтерських організацій.

Screenshot_24

Присутні волонтери поповнили рівень своїх знань з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, довідалися про діяльність Міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, про роботу з дітьми пільгових категорій, а також про розвиток медичного волонтерського руху в Полтаві.

Screenshot_25

Другим етапом заходу стали групові тренінги. Присутніх розділили на 4 групи. Таким чином їм надали змогу обмінятися досвідом та отримати нові знання.

Юлія Злепко

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: