Нардепи і Facebook. Хто з мажоритарників Полтавщини найактивніший у соцмережі?

Громадянська мережа ОПОРА опублікувала результати аналізу активності нардепів-мажоритарників Полтавщини в соціальній мережі Facebook за лютий-березень.

Інфографіка - ОПОРА

Інфографіка – ОПОРА

– Серед 8 народних депутатів-мажоритарників від Полтавської області в соціальній мережі Facebook троє активно інформують виборців про свою діяльність або позицію щодо проблемних питань, четверо роблять це періодично, а один – зовсім припинив.

експерти Громадянської мережі ОПОРА

Переможець рейтингу Сергій Каплін (фракція БПП) за цей час опублікував 204 власні дописи, у яких здебільшого виступав з критикою «коаліційних» сил. ОПОРА відзначила, що в лютому критика більше стосувалась спікера ВР Андрія Парубія та голови «Народного фронту» Арсенія Яценюка, а в березні більше зауважень отримував лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко. Загалом за моніторинговий період зафінсували 37 дописів відповідного характеру. Також Каплін досить багато уваги приділяв темі виплати пенсій пенсіонерам-силовикам і проблемі Львівського сміття. Ще народний депутат активно висвітлював діяльність власної політичної сили – «Соціал-демократичної партії» – 30 публікацій.

Сергій Каплін. Фото: slovoidilo.ua

Сергій Каплін. Фото: slovoidilo.ua

Також високу активність в соцмережі проявив Костянтин Іщейкін (БПП): за лютий-березень опублікував 132 пости. Більшість публікацій – мають особистий характер (привітання тощо). 34 рази народний депутат на своїй сторінці звітував про виконану роботу. Значна кількістьповідомлень стосується роботи в окрузі, зокрема допомоги в ремонті шкіл, лікарень, будинків культури тощо. Також Іщейкін зробив 18 дописів щодо проблемних питань, які здебільшого стосуються автошляхів Полтавщини, реформування медичної галузі, а також боротьби з тютюнопалінням. Активно висвітлюються й робочі візити нардепа до округу та прийоми громадян.

Костянтин Іщейкін. Фото: slovoidilo.ua

Костянтин Іщейкін. Фото: slovoidilo.ua

Позафракційний депутат Юрій Бублик зробив 101 публікацію в Facebook. 41 допис не стосувався депутатської роботи обранця – привітання, рецензії на кінопродукцію тощо. В 13 публікаціях народний депутат прозвітував про виконану діяльність, зокрема про запропоновані законопроекти, проведення роботи в окрузі. Ще 14 дописів було присвячено проблемним питанням українського суспільства, здебільшого – патріотичного виховання українців. Дослідники зафіксували 15 публікацій благодійного характеру: допомога учасникам АТО, надання транспортних засобів для спортивних та культурно-мистецьких дитячих гуртків. Крім цього, Юрій Бублик активно анонсує свої виступи на телебаченні – 11 публікацій, та розміщує відео з цих ефірів чи виступів у Верховній Раді – 7.

Юрій Бублик. Фото: slovoidilo.ua

Юрій Бублик. Фото: slovoidilo.ua

З початку лютого по кінець березня Олег Кулініч (Відродження) зробив 47 власних дописів у соціальній мережі. Майже всі вони стосувалися його професійної діяльності як народного депутата та мали відношення до аграрної тематики. Найбільше Кулініч звітував про власну діяльність – 19 постів. При цьому, регулярно висвітлювалась робота в Аграрному комітеті ВР. Також Кулінічем зроблено 11 публікацій щодо проблемних питань здебільшого аграрної тематики та проблем ЖКГ. Активно публікував відео власних виступів у сесійній залі ВР – 8 постів. 4 дописи Кулініча містили інформацію про благодійну діяльність народного обранця: запроваджений ним конкурс для учнів шкіл – «Ми – чудовий дружній клас!», у рамках якого переможці відвідують визначні місця Полтавщини.

Олег Кулініч. Фото: agropolit.com

Олег Кулініч. Фото: agropolit.com

За моніторинговий час Андрій Река (Народний фронт) зробив 24 власні публікації. З них 6 – це пости на проблемні питання, 5 – звітування про власну діяльність як депутата. Решта – відео власних виступів, публікації матеріалів зі ЗМІ, та різноманітні привітання чи пости відносно знакових дат. Двічі в своїх дописах Река критично згадав в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Сергія Садового. 22 лютого Река в своїх постах двічі згадав Юлію Тимошенко, де закликав лідерку «Батьківщини» скласти мандат народного депутата.

Андрій Река. Фото: exo.in.ua

Андрій Река. Фото: exo.in.ua

У період з 1 лютого по 31 березня Руслан Богдан (Батьківщина) зробив 9 власних публікацій на своїй сторінці у соцмережі. 8 з них – це різноманітні привітання або ж відео розважального характеру. Лише в одній публікації за 10 лютого Богдан висловив свої думки стосовно проблем у країні. У ній нардеп критикує діючу владу та конкретно Президента й Міністерство охорони здоров’я України. При цьому цей пост не має відношення до певної інформаційної події. Найбільше на власній сторінці Руслан Богдан поширює дописи від партії «Батьківщина», у яких найчастіше спікером виступає партійна лідерка Юлія Тимошенко. За цей час нардеп поширив 5 таких дописів.

Руслан Богдан. Фото: informator.news

Руслан Богдан. Фото: informator.news

Протягом лютого-березня Юрій Шаповалов (Відродження) розмістив лише 2 дописи на власній сторінці у соцмережі. Обидві публікації були зроблені наприкінці березня. В публікації за 23 березня Шаповалов анонсував розгляд питання будівництва нового моста в Кременчузі на засіданні транспортного комітету ВР. 28 березня він розмістив допис про результати власної діяльності в межах виборчого округу. Зокрема, про відкриття оновленого спортивного блоку Ліцею №11 міста Кременчук.

Юрій Шаповалов. Фото: 112.ua

Юрій Шаповалов. Фото: 112.ua

Остання активність на сторінці позафракційного народного депутата Костянтина Жеваго спостерігалася 1 грудня 2012 року.

Костянтин Жеваго. Фото: poltava365.com

Костянтин Жеваго. Фото: poltava365.com

За матеріалами Громадянської мережі ОПОРА

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: