“Ворскла” зіграла внічию з молдовською “Зорею”

0

Під час зимових навчально-тренувальних зборів у Туреччині полтавський футбольний клуб “Ворскла” провів вже 4 спаринги. З них три виграли (австрійський “Ласк”: 1-0, турецький “Аланьяспор”: 3-0, казахський “Шахтар”: 3-1), останній – проти молдовської “Зорі” зіграли внічию: 3-3.

14554840773

фото із сайту vorskla.com.ua

Спостерігати за матчем було цікаво – відразу шість голів, – повідомляє прес-служба “Ворскли”. Підтримати колишніх одноклубників приїхав серб Йован Маркоскі. Ймовірно, у Туреччиині він проходить тренерські курси. Крім того, одразу кілька тренерів “Зорі” – вихованці українських футбольних шкіл.

1455484095104

Розпочали активніше полтавці. «Біло-зеленим» вдалося навіть забити, але гол відмінили через офсайд. «Зоря» активізувалася під кінець тайму – після серії ударів Лакуста черговим пострілом забив у ворота Богуша – 0:1.

Одразу після перерви «Ворскла» пропустила ще один м’яч. Ігор Цигирлаш «підрізав» футбольний снаряд ногою у ближній кут воріт Непогодова. Та згодом полтавці відігратися: перший гол забив Ткачук – 1:2. Потім Павло Ребенок влучив у кут воріт – 2:2. Наостанок Коломоєць заробив пенальті, а Ковпак реалізував 11-метровий. Але молдованин Овсянніков зрівняв рахунок – 3:3.
145548407811

За «Ворсклу» грали:
1 тайм: 31.Богуш, 40.Пердута (к), 4.Даллку, 17.Чеснаков, 23.Сапай, 37.Довгий, 6.Скляр,  7.Громов, 30.Бартуловіч, 11.Шиндер, 24.Бараннік.

Запасні (2 тайм): Непогодов, Сімінін, Дитятьєв, Чеснаков (Бобров, 60),  Пердута, (Квасний, 60), Ткачук, Мельник, Ребенок, Хльобас, Ковпак, Коломоєць.
Головний тренер: Василь Сачко.
14554840940

У складі «Зорі» зіграли: Лівшиць, Коне, Поповіч, Цигирлаш, Слінкін, Бен-Конте, Оніка (к), Секу, Лакуста, Богю, Гомес.
У другому таймі на заміну виходили: Пащенко, Даво, Расулов, Рогак, Бурлаку, Овсянніков, Дрос, Єрмаченко.
Головний тренер: Ігор Рахаєв.