“Ворскла” здолала “Шахтар” – турецький збір продовжується

0

Футбольний клуб “Ворскла” майже 2 тижні перебуває у Туреччині на навчально-тренувальних зборах. У суботу, 6-го лютого, команда провела свій 3-й у 2016-му спаринг – проти карагандинського “Шахтаря”.

шахтар4   Суперника полтавська команда знає за неофіційними зустрічами на попередніх зборах, – повідомляє прес-служба “біло-зелених”. Востаннє команди між собою грали 9 лютого 2014 року. Тоді сильнішими виявилися карагандинці, забивши єдиний гол на початку другого тайму.

шахтар_

фото із сайту vorskla.com.ua

Щодо гри, то проходила вона на полі готелю Kamelya World. “Шахтар” в першій же атаці намагався заявити про свої наміри – перемогти у цьому спарингу. Проте оборона ворсклян “з’їла” дует нападників суперника. А рахунок на 28-й хвилині відкрив півзахисник “Ворскли” родом із Житомира Андрій Ткачук. Бартуловіч ударив впритул воріт, воротар “шахтарівців” відбив м’яч, але на 11-метровій відмітці на м’яч чекав Андрій Ткачук. Він точним ударом низом зробив рахунок 1-0. Зрештою матч так і скінчився – на користь полтавської команди.

Склад “Ворскли”:

(1-й тайм) Непогодов, Пердута, Даллку, Дитятьєв, Сімінін, Бартуловіч (к), Довгий, Ткачук А., Ребенок, Хльобас, Шиндер.
Запасні (2-й тайм): Ткаченко, Богуш, Мельник, Чеснаков, Громов, Бараннік, Коломоєць.
Головний тренер: Василь Сачко.

громов

півзахисник ФК “Ворскла” Артем Громов, фото із сайту vorskla.com.ua

Цікаво, що за капітана у цій грі проти казахської команди – півзахисник Младен Бартуловіч. У минулій – був Артем Громов. А от Арменд Даллку у свою чергу за фол в атаці в кінці першого тайму отримав жовту картку. Ще одну з полтавської сторони має Павло Ребенок.

А за грою за воротами “Шахтаря” спостерігав колишній гравець “Ворскли”, а нині головний тренер дніпродзержинської “Сталі” Володимир Мазяр.