“Ворскла” вдома здобуває перемогу над “Олександрією”

0

Полтавська “Ворскла” впевнено перемагає “Олександрію” та виходить на третє місце у Прем’єр-лізі України.

Ворскла

Фото з сайту ltava.poltava.ua

Сьогодні, 3-го грудня, у матчі 18-го туру УПЛ, що відбувся в густому тумані, “Ворскла” вдома перемогла “Олександрію” з рахунком 3:1.

Перший тайм завершився перемогою полтавців. Спочатку Кулач на 20 хвилині пострілом у дальній кут відкриває рахунок. Потім Коломоєць на 41-й хвилині після передачі Ребенка подвоює рахунок.

На початку другого тайму Кобахідзе ударом у “дев’ятку” робить комфортною перевагу господарів. Таким чином, на 49-й хвилині рахунок у матчі стає 3:0 на користь ворсклян. Під кінець зустрічі, а саме на 92-й хвилині, гості спромоглися забити “гол престижу”. М’яч забиває Гітченко і рахунок стає 3:1. Лунає фінальний свисток.

“Ворскла” набирає 28 очок та посідає 3 місце у турнірній таблиці. Олександрія з 18 очками – на 8 місці.

Голи у матчі: Кулач 20, Коломоєць 41, Кобахідзе 49 – Гітченко 90 + 2

“Ворскла”: Шуст, Ребенок, Кобахідзе, Кравченко, Коломоєць (Кадімян 81), Матвієнко, Чеснаков, Кулач (Одарюк 65), Ткачук (Шарпар 75), Пердута, Гіоргадзе

“Олександрія”: Паньків, Старенький (Козак 67), Грицук (Куліш 52), Пашаєв, Гітченко, Запорожан, Полярус, Цуріков, Пономар, Довгий (Банада 40), Бондаренко

Попередження: Чеснаков 74, Гиоргадзе 79 – Запорожан 53, Полярус 89