«Ворскла» у запеклій боротьбі програла «Шахтарю» на останніх хвилинах матчу

Полтавська «Ворскла» розпочала свій виступ у новому футбольному сезоні. Першим суперником «зелено-білих» став грізний донецький «Шахтар». Експерти пророкували, що «гірники» будуть розлючені після поразки у матчі Ліги Європи проти іспанської «Сельти», і тому просто рознесуть «Ворсклу». Однак, команда з духовної столиці показала зуби.

Команди вийшли на гру у таких складах:

«Шахтар»: 30.Пятов, 33.Срна (к), 5.Кучер, 44.Ракицький, 31.Ісмаїлі, 8.Фред, 6.Степаненко, 11.Марлос, 10.Бернард, 74.Коваленко, 99.Бланко-Лещук.

Запасні: 26.Шевченко, 2.Бутко, 38.Кривцов, 17.Малишев, 28.Тайсон, 59.Зубко, 19.Феррейра.

Головний тренер: Паулу Фонсека

«Ворскла»: 1.Шуст, 4.Пердута, 8.Ткачук, 10.Мякушко, 11.Шарпар, 13.Хльобас, 17.Чеснаков (к), 19.Одарюк, 29.Кравченко, 44.Даллку, 82.Ребенок.

Запасні: 12.Сарнавський, 3.Кунєв, 5.Остапенко, 23.Сапай, 25.Шаповал, 40.Саків, 99.Зарічнюк.

Головний тренер: Василь Сачко.

Полтавці з перших хвилин намагалися іти в атаку, а не відсиджуватися в обороні. Вже на 13 хвилині вони створили справжній супермомент. Навісом на дальню стійку та влучним ударом Мякушко могла би закінчитися ця атака, але футболіст не зміг пробити, як слід у боротьбі.

У відповідь Бернард виходив на ворота «Ворскли», але Чеснаков у несподіваному, проте дуже своєчасному підкаті ліквідував небезпеку.

Та на 27 хвилині сталося справжнє диво. Отримавши пас зліва від Павла Ребенка, Дмитро Хльобас опинився на ударній позиції і елегантно перекинув воротаря Пятова, відкривши рахунок зустрічі. Полтавці повели.

Як не дивно, але до перерви «Шахтар» не зміг відігратися. Та вже у середині другого тайму господарі взяли своє. Бланко-Лещук віддав пас на Ісмаїлі. Гравець «Шахтаря» пробивав із близької відстані, але Богдан Шуст відбив шкіряного. Та все ж куля потрапила прямісінько у голову Коваленка. Зрикошетивши від гірника, круглий черкнув Чеснакова, і вже потім затріпотів у сітці воріт гостей— 1:1.

І на 90-й хвилині, коли вже здавалося, гра завершиться в нічию, «Шахтар» забив другий гол. Воротар полтавців Шуст Спочатку відбив небезпечний удар здалеку, але на добиванні швидшим за всіх був Факундо Феррейра.

2:1. Перемога «Шахтаря».