“Ворскла” прийматиме кропивницьку “Зірку” 18-го березня

У суботу, 18-го березня, полтавська «Ворскла» проведе гру 22 туру української Прем’єр-ліги. Суперником «зелено-білих» стане команда з Кропивницького – клуб «Зірка».

Ворскла - Зірка

– Клуби Прем’єр-ліги вирішили піти назустріч проханням тренерів національної збірної України, і Дирекція УПЛ, врахувавши цей момент, погодила дати та час проведення ігор 22-го туру сезону 2016/2017, – пише прес-служба ФК «Ворскла».

Ворскляни свою дмашню гру проти команди з Кропивницького проведуть суботнього дня, у зручний для вболівальника час.

14:00 «Волинь» – «Зоря»

У минулій грі, яка відбулася 16 жовтня 2016 року у місті Кропивницький футболісти полтавської “Ворскли” поступилися команді “Зірка». Рахунок зустрічі 2:0.

Друга хвилина могла стати тріумфальною для «зелено-білих» гостей поєдинку. Младен Бартуловіч навісив із лівого флангу на ближню стійку, де на цю подачу чекав хитрий Коломоєць. Він підступно пробив головою, м’яч відбився від зеленого загону і попрямував у бік дальнього кута воріт. От тільки в бік, а не у ворота, пролетівши поруч зі стійкою.

Kropivnitskij

Вже за хвилину забити могли «зіркові» господарі арени. Джонатан Мойя по лівому краю увірвався в штрафну, але в боротьбі з Богданом Шустом і Андрієм Пилявським, відпустив від себе м’яч від себе.

Не встигла спливти й 10 хвилина першої половини гри, як команда із Кропивницького могла забити вдруге. Щедрий увірвався до штрафного, і вже був готовий пробивати, але суперовий підкат Кравченка завадив йому це зробити. Кутовий підійшов подавати все той же Мойя. Він вирішив не навішувати м’яча у боротьбу, а закрутити так званий «чистий лист». Та воротар полтавців Богдан Шуст був на місці, і відбив підступний кутовий від іноземного легіонера «Зірки».

Команди продовжували обмінюватися небезпечними моментами. На 13 хвилині «Ворскла» заробила штрафний. Бартуловіч виконав навіс. Дитятьєв виграв другий поверх, і красивим ударом головою влучив у поперечку воріт. Як то кажуть – перекладина кращий друг воротаря.

Сага по втраченим моментам тривала до початку другого тайму. На 51 хвилині господарі розіграли штрафний на власній половині поля. Щедрий прийняв м’яч і віддав його на Мойю, якого оборонці «Ворскли» банально забули в центрі карного майданчику. Костариканець якимось кривеньким дотиком до шкіряної кулі переправив її до сітки воріт Богдана Шуста.

Полтавці могли відігратися на 68 хвилині. Артур Загорулько спиною скинув шкіряного і фактично вивів Юрія Коломійця один на один, але форвард полтавської команди пробив несильно, що дозволило Євгену Пасту зафіксувати м’яч в руках.

На 77 хвилині гравець «Зірки» Роман Попов, який щойно вийшов на поле отримав жовту картку. Але отримав він її за те, що святкуючи забитий гол, зняв футболку. Гравець «Зірки» виграв боротьбу в захисника полтавців Ігоря Пердути і в один дотик перекинув Шуста. 2:0.