“Ворскла” – “Шахтар”: підсумки гри

На вчорашній грі «Шахтар» потужно розпочав, створивши низку гострих епізодів поблизу воріт Ткаченка. «Ворскла» ж лише кілька разів натякала на бажання забити.

Про це повідомляє сайт «Ворскли».

До 21-ї хвилини полтавська оборона разом із голкіпером гідно тримались, а потім трапився гол Марлоса, який, утім, тільки завів двигун «Ворскли».

Ніхто не вгледів за Феррейрою в епізоді, де аргентинець відгукнувся на простріл уздовж воріт на 36-й хвилині. Рахунок подвоївся.

Гол Юрія з 26-м номером на спині не забарився. Рахунок став 2:1, команди пішли на перерву.

У двох поспіль епізодах після 70-ї хвилини активність 19-го номера «біло-зелених» ледь не призвела до взяття воріт. На 82-й хвилині третій гол у ворота Ткаченка забив аргентинський легіонер «гірників» – 3:2.