«Ворскла» розійшлася миром з чеською «Карвіною»

Роман Грицун
10:02 | 02 лютого 2017
0

Футболісти команди «Ворскла» завершили свій перший навчально-тренувальний збір у Туреччині. Підопічні Василя Сачка зіграли проти сьомої команди чеської Гамбрінус Ліги, муніципального футбольного клубу «Карвіна». Матч закінчився сухою нічиєю 0:0.

Ворскла Карвіна

Гравці ФК «Ворскла» розпочали вийшли на матч у такому складі:

Сарнавський, Сапай (Кунєв, 62), Остапенко (Ковтун, 71), Шарпар (Насібулін, 71), Ребенок, Чеснаков, Ткачук (Мельник, 83), Мякушко (Тищенко, 80), Дегтярьов (Одарюк, 46), Хльобас (Зарічнюк, 62), Загорулько (Шаповал, 71).

– Увесь матч «біло-зелені» провели на хорошому рівні, врахувавши помилки перших спарингів, та значно покращивши свої функціональні можливості, – пише прес-служба команди.

Якщо перші хвилин п’ятнадцять гра ще була більш-менш рівною, то по тому, а особливо після перерви, перевага полтавської команди над своїм опонентом, як у володінні м’ячем, так і за кількістю створюваних небезпечних епізодів стала просто тотальною.

Загорулько, Хльобас, Мякушко та інші раз-по-раз тероризували оборону й добре знайомого українським уболівальникам воротаря Яна Лаштувку. Вже традиційно для контрольних матчів цього збору в другому таймі тренери «біло-зелених» дозволили собі багато експериментів зі складом, що, за великим рахунком, на вплинуло на перевагу ворсклян. У ході гри біля кромки поля з’явився легендарний Йован Маркоскі, який разом зі своєю нинішньою командою, «Напредак» (Крушевац), теж тренується у Туреччині. Після матчу Йокі поспілкувався з ворсклянами, наголосивши на тому, що кожна така зустріч окриляє його.

Цікавою могла стати розв’язка гри, коли капітан Володимир Чеснаков в самісінькому центральному колі вдало впіймав м’яч на ногу, й пробив точно в «рамку», де знову підтвердив свій високий клас 34-річний екс-дніпрянин Лаштувка.

Команда з Полтави точно в цій зустрічі, заслуговувала на перемогу, та рахунок, як кажуть, на табло. Над реалізацією створюваного полтавці продовжать працювати вже на другому зборі, який пройде в Туреччині з 5-го по 19-е лютого.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: