«Ворскла» підписала контракт з екс-голкіпером «Шахтаря»

21-річний вихованець донецького «Шахтаря» Богдан Сарнавський відтепер захищатиме кольори ФК «Ворскла». 19 січня перед вояжем до Туреччини «зелено-білі» підписали з кіпером півторарічний контракт.

Про це повідомляють у прес-службі клубу.

– Справжній футбольний трансферопад у головному офісі «ворсклян» сьогодні зранку. Буквально перед відльотом команди до Туреччини продовжив свою співпрацю з клубом оформив 21-річний вихованець донецького «Шахтаря» Богдан Сарнавський. Страж воріт підписав повноцінний півторарічний контракт. Віце-президент «Ворскли» Олег Лисак потиснув руку новобранцеві, а вже за сім хвилин Богдан сидів у автобусі, що відбув до харківського аеропорту, – сказано у повідомленні.

Богдан Сарнавський — вихованець київського футболу. Починав займатися «грою № 1» у ДЮФШ «Динамо», з якої був відрахований зі штампом «безперспективний». Однак хлопець продовжив заняття у групі підготовки київського «Арсенала» і вже у 18-річному віці дебютував у Прем’єр-лізі в матчі проти дніпропетровського «Дніпра», у якому «каноніри» поступилися з рахунком 0:3. Цікаво, що вже у другому поєдинку Богдана було вилучено з поля за фол останньої надії проти нападника «Іллічівця» Руслана Фоміна.

18 червня 2013 року підписав контракт із донецьким «Шахтарем». І свого шансу він чекав дуже довго. Але у грі чемпіонату України 2015/16 він усе ж таки дебютував в основному складі: це був матч із «Металургом», де Богдан відбив пенальті. Зіграв в 1/4 Кубка України того ж сезону в матчі проти «Ворскли» (1:2), де пропустив два м’ячі, останній на 88 хвилині. У вересні 2016 року за обопільною згодою розірвав контракт із донецький клубом та отримав статус вільного агента.

У вересні 2016 року перейшов до російської «Уфи», яка виступала у Прем’єр-лізі Росії. Але за команду не зіграв жодного матчу.

Починаючи із 2010 року Сарнавський постійно викликався до юнацьких збірних України різних категорій, де зазвичай був основним воротарем. Журналісти та критики називали його в числі найперспективніших футболістів країни.