«Ворскла» обіграла болгарський «Пірін» на турецьких зборах

Футболісти полтавського клубу «Ворскла» здобули свою першу перемогу на тренувальних зборах у Туреччині. «Зелено-білі» обіграли болгарський «Пірін» із рахунком 2:1.

«Ворскла» обіграла болгарський «Пірін» на турецьких зборах

«Ворскла» обіграла болгарський «Пірін» на турецьких зборах

Про це повідомляє прес-служба ФК «Ворскла».

«Ворскла» — «Пірін» – 2:1 (2:1)

Голи: Загорулько (41), Хльобас (45) — Кощрна (14)

«Ворскла»: Шуст (Вічний, 46), Остапенко, Чеснаков (Ковтун, 72), Сапай (Кушніренко, 60), Шарпар (Тищенко, 67), Ребенок (Кунєв, 67), Ткачук (Насібулін, 55), Кравченко, Загорулько (Шаповал, 60), Хльобас (Одарюк, 55), Мякушко (Зарічнюк, 55).

Головний тренер: Василь Сачко

«Пірін» (стартовий склад): К. Костов, Башлієв, Попєв, Сандєв, Ніколов, Старокін, Костадінов, Кощрна, Тасєв, Суда, С. Костов.

Головний тренер: Стефан Геньов

– У третій грі на зборі в Туреччині ворскляни зустрічались із одинадцятою командою болгарського чемпіонату – ФК «Пірін» з міста Благоєвград. Про те, що суперник всерйоз налаштовувався на цей спаринг свідчить хоча б той факт, що зі старту старший тренер болгарської дружини Стефан Геньов випустив основний склад, не вдаючись до експериментів. Початок гри засвідчив, що гра буде бойовою. Та гол «Піріна» на 14-й хвилині, можна сказати, виник з нічого. Куля опинилася у воротах Шуста, але полтавці одне одного підбадьорили, й планомірно стали розвивати свої атакувальні дії. Гол, як то кажуть, назрівав, і кількість створених епізодів поблизу воріт Костова давала зрозуміти, що ось-ось рахунок стане рівним. До честі команди Василя Сачка, ще до походу на перерву ворскляни двічі упродовж чотирьох хвилин зуміли засмутити команду з Благоєвграда. На 41-й хвилині Мякушко подав зі штрафного, а найспритнішим серед великої кількості тих, хто намагався забити, виявився форвард «біло-зелених» Артур Загорулько, який вже з позиції лежачи вразив порожню рамку – 1:1, – пише прес-служба клубу «Ворскла».

Упіймавши кураж, полтавська дружина полетіла вперед, немов на крилах, у результаті чого Хльобас, скориставшись передачею Ребенка, з лівої ноги забив другий м’яч «Ворскли» в цій зустрічі.

По перерві полтавські тренери багато експериментували зі складом, виконавши ряд замін, та навіть при цьому команда мала щонайменше три стовідсоткових можливості вразити ворота. Шаповал, Дегтярьов та навіть захисник Остапенко ледь-ледь не записали свої імена у графі голи до протоколу арбітра.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: