«Ворскла-АТО»: Ми перемогли у дивізіоні «Схід» минулого сезону. Цьогоріч хочемо виграти Кубок

0

21 травня о 10.00 на стадіоні «Динамо» у Полтаві відбудеться перша гра нового сезону чемпіонату України по футболу серед учасників АТО. У Лізі «Схід» змагається команда «Ворскла-АТО». Хлопці з Духовної столиці прийматимуть ФК «Національна поліція» з міста Дніпро.

«Трибуна» поспілкувалася з організатором команди Ігорем Склярем та дізналася, з якою метою учасники російсько-української війни вже другий рік проводять турніри та які амбіції мають гравці «Ворскла-АТО» у новому сезоні.

Афіша

Перший сезон Ліги АТО провели весною 2016 у Києві, другий сезон відбувся у період літо-осінь цього ж року. Третій сезон проводитиметься весною та восени 2017 року.

У Східному дивізіоні шість команд:

«Ворскла-АТО» (Полтава)

 «Перша Столиця» (Харків, Збройні сили)

«Метеор» (Дніпро, Національна гвардія)

 ФК «Національна поліція» (Дніпро)

«Гепард» (Запоріжжя, Національна гвардія)

«Гвардієць» (Маріуполь, Національна гвардія)

 – Наша команда єдина у дивізіоні і одна з небагатьох в Україні, яка є збірною різних силових структур. У нас у команді представники Збройних сил, Національної поліції, Служби безпеки, – розповідає Ігор Скляр, організатор та гравець команди «Ворскла-АТО».

По-центру – Ігор Скляр

Ігор зазначив, що головним завданням та ідеєю цього турніру є психофізична реабілітація учасників АТО.

 – Основною метою проведення чемпіонату є психофізична реабілітація учасників бойових дій з різних силових та добровольчих структур. Всі спілкуються між собою, створюється дружнє середовище друзів, колег, компаньйонів, які у неформальному та неслужбовому середовищі спілкуються між собою, грають в улюблену гру, – говорить учасник АТО.

Кубок

Ігор розповідає, що це буде перша гра для його команди цього сезону. Футболісти команди «Ворскла-АТО» вже більше двох місяців проводять тренування, готуючись до турніру та ставлячи амбіційні завдання:

 – Минулого року ми були переможцями чемпіонату у дивізіоні Схід. Зайняли перше місце, при чому – з великим відривом від найближчих переслідувачів. Тому розуміємо, що цього сезону суперники будуть серйозно  налаштовуватися на ігри з нами, а отже – ще більш серйозно готуємося до поєдинків. Цьогоріч хочемо виграти Кубок, – розповідає Ігор Скляр.

Футболісти «Ворскла-АТО» тренуються на стадіоні «Динамо». Домашні матчі проводитимуться також на цій арені.

20 червня 2018