Волонтери завершують ще 5 бліндажів для військових

Трибуна
2017-01-23

Робота кипить! Наша команда, ціла волонтерська родина Кравзів та їхні друзі, продовжує активно збирати бліндажі та готувати їх до передачі на фронт.

Фото: peoplesproject.com

Фото: peoplesproject.com

Лише нещодавно команда зібрала п’ять готових бліндажів, чотири із яких ми уже доправили морпіхам на передову. На черзі — ще п’ять нових та міцних бліндажів, які обіцяють остаточно завершити вже найближчими днями.

Фото: peoplesproject.com

Фото: peoplesproject.com

Своєю чергою, морпіхи вже підготували котловани під новісінькі бліндажі – невеликий свіжий фотозвіт нам передав Серж Марко. На момент його візиту до морпіхів хлопці саме викопали котловани і сортували матеріали на складі.

Фото: peoplesproject.com

Фото: peoplesproject.com

Вкотре відзначимо — на війні, на самому передку, під кулями та снарядами ворога, у люті морози зимових ночей, переваги бліндажа важко переоцінити. Кожен із модулів бліндажа рятує від холоду та обстрілів добрий десяток бійців. Крім того, за потреби у модулях можна обладнати будь-який житлово-господарчий блок. До того ж, ці бліндажі вимагають мінімальних зусиль та часу на встановлення і не відволікають бійців від основних бойових задач.

відчутно допомогти військовим, врятувати їх від обстрілів та морозів, можете саме ви. Ваші пожертви у рамках проекту «Польові бліндажі» дозволяють нам купувати матеріали та виготовляти нові й нові бліндажі. А це — десятки і сотні бійців, що матимуть сухий, комфортний та безпечний прихисток за будь-яких погодних умов та під найсильнішими обстрілами ворога.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: