Волонтер отримав нагороду від Міністерства внутрішніх справ

Бійців батальйону «Полтава» підприємець Євген Мартиненко підтримує з перших днів війни.

Нагорода

Нагорода

Радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко вручив відзнаку від поліції полтавському волонтеру, фермеру Євгену Мартиненку. Підприємець з 2014 року фінансово допомагає батальйону спецпризначення «Полтава». щоб забезпечити бійців усім необхідним для внання завдань у зоні АТО.

Волонтер пригадав: для нього все почалося з друга, який пішов захищати країну від російської агресії у складі батальйону.

– Я знав, що хлопців гідно готують, добре навчають. Однак розумів, що для виконання завдань у зоні АТО їм також потрібне сучасне екіпірування, захисні засоби. На той момент із цим були складнощі, – пригадує Мартиненко.

Є.Мартиненко (зліва)

Є.Мартиненко (зліва)

На волонтерські гроші поступово купили спеціальні костюми, берці, балаклави, розгрузки, ремені, бушлати, плащові накидки, захисні окуляри, наколінники, налокітники, каремати, сумки, фляги, спальні мішки, каліматори, ліхтарики та інше.

– Якось я зізнався своєму побратимові, що особисто мені страшно було б воювати. Але він відповів: тобі й не треба на війну, тут ти допомагаєш нам набагато більше. Тому вважаю: робити те, що можу, для бійців – це мій обов’язок як громадянина, – каже Мартиненко.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: