Внутрішнім переселенцям продовжать виплачувати пенсії тільки через «Ощадбанк»

З 1 липня 2016 року виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам буде здійснюватися тільки через відділення «Ощадбанку».

Володимир Тараторін

Володимир Тараторін

Про це під час прес-конференції сказав начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Тараторін і перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Носенко.

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області в короткі терміни планує ввести зміни до механізму здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (ВПО), щоб зменшити кількість шахрайств та протиправних дій під час виплати пенсій та соціальних допомог. На даний час в області пенсію отримують 15,8 тисяч вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів №167, з 1 липня виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам буде здійснюватись виключно через відділення Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України»

У зв’язку з цим, переселенці мають звернутись до відділення «Ощадбанку» і до органу Пенсійного фонду, щоб відкрити рахунок і оформити платіжні картки, які одночасно будуть пенсійним посвідченням. Це стосується тих ВПО, які на даний момент не мають рахунку в «Ощадбанку».

– Зокрема, 8 червня Кабмін прийняв нову постанову, яка скасовує необхідність штампів Державної міграційної служби у документах вимушених переселенців про проживання на підконтрольній території, – додав начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Тараторін.

Повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, ведення відповідного реєстру територіальної громади надаються органам місцевого самоврядування.

Тож, внутрішньо-переміщеним особам з непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей з 1 липня 2016 року виплата пенсій проводиться лише через «Ощадбанк», виплата пенсій проводиться на підставі нової платіжної картки – пенсійного посвідчення. Також скасовано наявність штампів Державної міграційної служби в довідках про реєстрацію

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

да мало ли сто там Коломойскому сбредёт в голову
Так что правильно! Ощадбанк государственный как никак

2016-06-10
1234567890
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: