Власникам євроблях дали другий шанс оформити авто без штрафів

Верховна рада України відклала введення штрафів за кермування автівками на європейських номерах. Цим рішенням депутати продовжили період розмитнення без штрафів на 90 днів (до 24 серпня).

Власникам євроблях дали другий шанс оформити авто без штрафів

Власникам євроблях дали другий шанс оформити авто без штрафів

Прийняттю рішення передували страйки власників «євроблях» перед будівлею парламенту. За продовження терміну без штрафних санкцій проголосували 236 нардепів.

Слід зазначити, що продовження цього періоду не продовжує терміну дії пільгової ставки акцизного податку при розмитненні авто на іноземній реєстрації, хоча такі пропозиції висувались. За період пільгової ставки податку українці розмитнили понад 124 тисячі автомобілів, з яких до держбюджету надійшло 7,67 мільярдів гривень податків.

Зазначимо, Закон №2612, який передбачає відповідальність та штрафи за використання авто на іноземній реєстрації, ввезених з порушенням митних правил, почне діяти з 24 серпня 2019 року. Документ передбачає штрафи до 170 тисяч гривень або позбавлення прав на кермування разом з конфіскацією транспортного засобу (без компенсації).

Наразі в Україні вже розмитнили близько 400 тисяч «євроблях», серед яких 218 тисяч — протягом дії пільгового періоду.

Що ж до Полтавщини, то станом на кінець лютого — початок березня Полтавська ДФС повідомляла про розмитнення 2666 автівок на суму 158 мільйонів гривень.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Ага,а шо ж так. Хтось свій не розмитнів і під нього продовжили?)

2019-05-17
Ліна
Відповіcти
0

Не маленькі штрафи,дешевше буде розмитнить.

2019-05-17
Вован
Відповіcти
0

А чим допоможе продовження строків тим,хто не розмитнив і ,мабуть,не збирається цього робити.

2019-05-17
Валентин
Відповіcти
0

А шо з такоє?))) Мало грлшей відхопили?

2019-05-17
Зігмунд
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: