Владика Федір: «Якщо покемон за вівтарем, то можна попросити священика зловити його»

Владика Федір у жартівливий спосіб прокоментував полювання на покемонів у полтавських церквах.

Владика

Нещодавно мережу підірвав коментар настоятеля Миколаївської церкви міста Полтава, в якому священик заявив, що у його храмі можна ловити покемонів безкарно, якщо ви придбали свічку. Журналісти «Трибуни» вирішили звернутися до Архиєпископа Полтавського і Кременчуцького Владики Федора, чи можна полювати на покемонів у приміщенні Свято-Успенського собору.

Церковний ієрарх з гумором та іронією прокоментував цю ситуацію.

Покемон

Випадків з полюванням на покемонів у Свято-Успенському храмі поки що Владика Федір не пригадує. Але розуміє, що граючи в Pokémon Go, люди випадково можуть потрапити до церкви

Якщо таке все ж таки станеться, то нема проблем. Лише не можна заходити у вівтар. Якщо покемон сховався за вівтарем, то зайти туди не можливо. Але можна попросити священика, щоб він зловив покемона, – жартує Владика Федір.

Владика Федір зазначив, що ще не говорив по цьому питанню з священиком Миколаївської Церкви Олександром Дедюхіним. Але на його думку, це жарт, і свого роду сарказм.

– Якщо у Росії арештовують людей, за те що вони ловлять покемонів у церкві, показуючи абсурдність цього всього, то можливо полтавський священик так пожартував з цього приводу, вказавши на те, що у нас таких абсурдних ситуацій немає, ви можете ловити покемонів спокійно, і вас за це ніхто не арештує.

Владика зауважив, що служителі церкви можуть підказати полтавцям, що коли вже вони і зайшли до церкви, аби зловити покемона, то його ні в якому разі не можна ловити за вівтарем.

Дедюхин

У той же час він зазначив, що інколи до церкви приходять і психічнохворі люди. Це, на його думку, треба розуміти і пояснювати таким людям, як поводити себе у храмі.

– У Церкві буває, що приходить психічнохвора люди, яка поводить себе неадекватно. Але за це в нас не арештовують. Навіть коли людина зняла відео в церкві, як ловила покемона, чи ще щось подібне робила. Я навіть не пам’ятаю, щоби ми викликали поліцію, коли люди в церкві поводили себе неадекватно. Це не привід арештовувати. Їй треба пояснити, що вона чинить неправильно.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

А не богохульство все це?

2016-09-09
Фюрер
Відповіcти
0

Федор порадовал 🙂 Мне нравятся полтавские священники

2016-09-06
Прихожанин
Відповіcти
0

Таки да! У Полтаві добрі священники, не те що в Росії.

2016-09-09
Роман Грицун
0

Останні новини:

Читайте також: