Владика Федір про хресну ходу: суспільство побачило «істінноє ліцо канонічєского Православія»

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір поділився своїми думками на тему «хресного ходу з Донбасу на Київ», представники якого вже знаходяться на території Полтавщини.

На його думку в цій події є не лише загроза і негатив, але й певні позитивні моменти.

Владика

Владика Федір

Хресна хода, організована УПЦ МП, впевнений, що з благословення Москви, викликала неабияку стурбованість в українському суспільстві. Виникає запитання: яка її мета і як цьому протидіяти?

– Хочу поділитися щодо цього своїми міркуваннями. Як на мене, в цій події є не лише загроза і негатив, але й певні позитивні моменти. Позитивом є те, що нарешті українське суспільство побачило «істінноє ліцо канонічєского Православія» в обличчях молодиків у камуфляжах, «тупого фанатизму» та ненависті до України і всього українського, з якими ми зустрічаємося протягом двадцяти років розділення Українського Православя. Нарешті всі побачили, яку реальну загрозу несе в собі це церковне угрупування, яке претендує на статус Української Церкви, – пише Владика Федір на сторінці у Facebook.

Ще одним позитивом є те, що велика кількість людей розуміє загрозу, повязуючи діяльність УПЦ МП з поширенням «русского міра», та готові цьому протидіяти.

Стосовно реальних загроз. Провокації цілком можливі, адже ФСБ здатне на все. Можуть кинути гранату в натовп, а потім показати на всіх російських каналах хлопця з ПС, який це зробив з намови СБУ. Не думаю, що вони на це підуть.

Головна мета цієї акції показати Вселенському Патріархові, що українське суспільство розділене і «мільйони» вірян «канонічєской Церкві» виступають проти визнання Київського Патріархату, який за словами Патріарха Кирила «вмєстє с бандітамі і націоналістамі захвативаєт храми канонічєской Церкві». Думаю, в цьому справжня причина.

Не варто перегороджувати дорогу і чинити фізичний опір, це може привести до насилля, бійок, тілесних ушкоджень. І стане гарним приводом для Патріарха Кирила розсилати листи з обуренням Предстоятелям всіх Церков.

Дійсно ефективною протидією стане перевірка учасників «хрестового походу» на наявність терористів, зброї і вибухових речовин. Швидше за все, українські спецслужби виявлять не мало цікавих осіб. Багато з вас памятає, як перед початком війни Україною «курсували» дари волхвів, які супроводжував відомий нам усім пан Гіркін.

Також реальною протидією буде участь всіх свідомих українців у традиційній хресній ході, яку з 2008 року організовує Українська Православна Церква Київського Патріархату. Хода відбудеться 28 липня, в День памяті святого рівноапостольного князя Володимира. Запрошую взяти участь у цьому молитовному заході. По можливості, відпросіться з роботи 28 липня і приїдьте у Київ до Володимирського собору від якого розпочнеться хода. Орієнтовний початок по завершенню Літургії об 11:30.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

MuaumionstnnAigust 26, 2012 at 4:20 amThat new signing for manure is some player. That’s a club with ambition!! And chavs look great with Torres, mata and hazard. But we don’t buy superstars we make them!!! Thank you Ivan we are so grateful. But you forgot to mention we don’t buy superstars we sell them.

2016-08-09
Charla
Відповіcти
0

не уже ли тебе мало крови и страданий своего народа?

2016-07-12
явир
Відповіcти
0

Ironically, «Louis» is eating lemon yogurt as he reads this. (Gotta support his cousins in the Dairy industry, doncha kn1&)?w#17o;Louis» likes anything lemon, so he'll try this!Re the computer problems: PC? «Louis» has never had this issue with a Mac, but dozens of his friends and acquaintances with PCs have this problem, "Facebook"or from other sources. His Macs have always sailed through those seas without incident.No, Apple didn't pay «Louis» to write that!;-D

2016-08-09
Graceland
0

Щоб не було обідно то потрібно державі признати якусь одну віру наприклад за Унію Європейську уніатську тобто греко- католицьку заборонивши всі інші.А якщо ні то взагалі не лізти в ці процеси.

2016-07-12
володимир завірюха
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: