Влада запевнила полтавців, що процедура УЗД є безкоштовною

1

На сайті Полтавської міської ради полтавцям нагадали, що в усіх міських лікувальних закладах Полтави ультразвукова діагностика є безкоштовною.

uzi_diagnostika_ultrasound_farmoza_vinnitsa

Щорічно в бюджет закладаються кошти на зазначену послугу для громадян, а спроби лікарів вимагати з пацієнтів сплату за дослідження УЗД є неправомірними. Пацієнти можуть пройти ультразвукове досідження безкоштовно за направленням лікаря. Хворі з невідкладним станом приймаються позачергово і безкоштовно.

Також у повідомленні міськради зазначається: «Згідно чинного законодавства України, громадяни можуть використовувати всі дозволені законодавством заходи щодо захисту порушених прав у галузі охорони здоров’я. Кожен полтавець має право звернутися з відповідною скаргою до головного лікаря медичного закладу, управління охорони здоров’я виконавчого комітету Полтавської міської ради, правоохоронних органів».

Зробити таке повідомлення Полтавську міську раду змусила ситуація, яку штучно створив довкола питання проведення ультразвукової діагностики в лікарнях міста один із депутатів міськради.

Юлія Злепко

Коментувати

1 Коментар
Валентина
• 12:52 | 28 січня 2016

заплатити треба, якщо діагностику треба провести терміново

Відповіcти
22 березня 2018