Влада закупила для дитсадків тони неякісного масла та розтранжирила 359 тисяч гривень

Органи виконавчої влади Полтавщини закупили 6 тонн вершкового масла для дитсадків, однак продукція виявилася неякісною. Місцевий бюджет постраждав на 359 тисяч гривень.

Влада закупила для дитсадків тони неякісного масла та розтранжирила 359 тисячі гривень. На фото - відомий український письменник та драматург Лесь Подерев'янський, автор п'єси про велику кількість масла.

Влада закупила для дитсадків тони неякісного масла та розтранжирила 359 тисячі гривень. На фото – відомий український письменник та драматург Лесь Подерев’янський, автор п’єси про велику кількість масла.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Полтавщини.

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Полтавській області ДЗЕ Нацполіції встановили факт закупівлі та поставки продукції невідповідної якості до дитячих садків Полтави. Оперативники УЗЕ в Полтавській області та слідчі обласної прокуратури встановили, що між органом виконавчої влади та комерційними структурами Харківської області був укладений договір поставки вартістю 359 тисяч гривень. Відповідно до його умов, до дошкільних закладів м. Полтава комерційні структури повинні поставити 6 тонн масла солодко вершкового, – йдеться у повідомленні.

У той же час, до дитячих садків Полтави було поставлене масло, яке не відповідає вимогам ДСТУ. Гроші з місцевого бюджету за виконання умов договору були перераховані на рахунки товариств в повному обсязі, – пише поліція.

Працівники УЗЕ в Полтавській області, обласного управління внутрішньої безпеки спільно з прокуратурою Полтавщини провели санкціоновані обшуки та вилучили фінансово-бухгалтерську документацію щодо виготовлення, закупівлі та реалізації масла. Окрім того, відібрано зразки поставленої продукції та направлено на дослідження.

Правоохоронці також перевіряють причетність до цього факту службових осіб органу виконавчої влади.

Як повідомляється у поліції, слідчі прокуратури Полтавської області відкрили кримінальне провадження за ст. 227 (Умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції) та 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: