Влада розглядає можливість підсвітити Білу Альтанку

На засіданні містобудівної депутатської комісії підняли питання про відновлення освітлення Білої Альтанки.

У переліку пропозицій проекту рішення «Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2019 рік» зазначені ремонт та освітлення Білої Альтанки. Загальна вартість ініціативи може обійтись бюджету міста у мільйон гривень. Кошти повинні спрямувати на КП «Міськсвітло».

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко доповів стосовно цього перед депутатами та зазначив, що вже зараз тривають консультації з громадськістю щодо загальної концепції підсвічування (є кілька концепцій — відновити стару, встановити різнокольорову або додати музичний супровід).

— Ми вийдемо з пропозиціями до полтавців, щоб разом вирішити, як саме Альтанка виглядатиме, — прокоментував Олексій Чепурко.

Під час обговорення проблеми Олексій Чепурко зазначив, що наявне освітлення, яке було встановлено кілька років тому, знаходиться в неналежному технічному стані та є вкрай енергонеефективним.

Олег Бєлоножко висловив думку про недоцільність таких витрат, проте Олексій Черпурко зазначив, що таке рішення зумовлено необхідністю залучати до міста туристів.

Більш детально депутати розглянуть відповідне рішення вже на найближчому засіданні Полтавської міськради — 26 червня.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Але ж як підсвітять то буде гарно. А ще ж канатку обіщали, де вона?

2019-06-22
Даша
Відповіcти
0

Мільйон гривень на альтанку це перебор, вона і так красива.

2019-06-22
Віра
Відповіcти
0

А більше нема куди грошей діть?

2019-06-22
Донна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: