Влада може компенсувати збитки від вчорашнього буревію

Увечері, 10 серпня, Полтаву накрила сильна злива з градом.

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Близько 21 години розпочався сильний вітер швидкістю 20-22 м/сек., потім пішов дощ, а слідом за ним і рясний град. В окремих випадках розмір льоду досягав 50-ти копійчаної монети. Негода тривала близько години, але за цей час вулиці Полтави перетворилися на річки, деяким мешканцям міста град пошкодив машини та побив вікна.
Всім полтавцям будинки яких постраждали у наслідок вчорашнього буревію в місті Полтаві заступник голови Київської райради Владислав Контарчук порадив звернутися до Київської районної в м. Полтаві ради (вул. М. Бірюзова 1/2, кабінет 13) для складання акту пошкоджень для подальшого розгляду Полтавською міською радою можливості відшкодування збитків в окремих випадках.

Нагадуємо, що подібна негода нещодавно наробила лиха у двох районах Полтавщини, Лубенському та Чорнухинському: були затоплені двори і городи, підтоплені дороги й мости, продірявлені дахи будинків. Загалом стихія не оминула 32 населені пункти. У людей загинула худоба, падали шматки дахів, мешканці не знали, куди втікати вночі із власних хат. Град, шквали, злива погосподарювали у цьому краї і за кілька годин понівечила городину, перетворила двори на озера, а добротні хати на відсирілі з драними дахами.

Найбільше дісталось Чорнухинському району: водою змило посіви, зачепило кладовище. з приводу ситуації депутати облради зібрадися на позачерговій сесії, щоб виділити додаткові кошти для ліквідації наслідків негоди на Полтавщині.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

обещанного 3 года ждут 🙁
Пока напишем, пока рассмотрят… это всё бюрократия

2016-08-11
Иван
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: