Віце-президент ФК «Ворскла» розповів, як у команді мотивуватимуть гравців

Футбольний клуб «Ворскла» планує залучати до гри все більше і більше молодих гравців, вихованців місцевої школи. Віце-президент команди Олег Лисак розповів, як саме керівництво «біло-зелених» збирається мотивувати підопічних до позитивних результатів.

Віце-президент ФК «Ворскла» розповів, як у команді мотивуватимуть гравців

Віце-президент ФК «Ворскла» розповів, як у команді мотивуватимуть гравців

– Коли ти знаєш, що є можливість заробити премію в розмірі половини грошей, які вказані в контракті молодого виконавця, чи це не стимул грати ефективніше, ще більш самовіддано!, – говорить віце-президент ФК «Ворскла» Олег Лисак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що футболісти клубу «Ворскла» майже 10 місяців не отримували заробітної платні. проте, нещодавно з’явилися фотографії з відпочинку гравців у Домінікані, Еміратах та Італії. Інформації про погашення боргів перед гравцями не надходило.

Олег Лисак

Олег Лисак

У той же час віце-президент Роман Черняк говорить, що навіть з високими зарплатами, деякі футболісти не мали мотивації, аби показувати все кращу й кращу гру. Однак, система бонусів – це на його думку, хороша мотивація.

– Зараз, як ніколи, хлопці отримають шанс проявити себе на високому рівні. Система бонусів – це абсолютно нормальна практика в світовому футболі, так воно й має бути, аби сума, прописана в контракті, не присипляла уваги та мотивації футболіста. Раніше необгрунтовані, подекуди просто захмарні, цифри контрактів підсвідомо позбавляли бажання декого викладатися на всі сто. Думаю, зараз саме час переглянути цю сторону взаємовідносин. Між іншим, кожен успішний матч першого півріччя був премійований нами. Думаю, від цього в майбутньому виграє весь український футбол, – підкреслив Олег Вікторович.

На думку керманича ФК «Ворскла», наочним прикладом великого бажання будь-що здобути бажаний результат, певно підкріпленим можливістю піти у відпустку не з порожньою кишенею, стала заключна гра сезону в Луцьку, де вельми експериментальний, суттєво омолоджений, склад «ворсклян» переграв більш досвідчених футболістів «Волині».

Як повідомлялося раніше, після переможної гри з луцькою «Волинню», яка стала заключною для команди в цьому році, Сімінін попрощався з командою і почав пошуки нового місця роботи. З чуток, в його послугах зацікавлена команда «Сталь», що з міста Кам’янське (Дніпродзержинськ).

До арабського Катару перебереться Санжар Турсунов. Він уклав угоду з десятою командою цього гарячого чемпіонату, клубом «Аль-Харітіят».

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: