Віце-прем’єр заявив, що половина українців не платять пенсійний податок

Роман Грицун
13:01 | 15 січня 2017
0

Кожний другий працюючий українець не сплачує податок, або сплачує їх не в повній мірі до Пенсійного фонду. Про це у інтерв’ю 5 каналу заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Віце-прем’єр заявив, що половина українців не платять пенсійний податок

Віце-прем’єр заявив, що половина українців не платять пенсійний податок

Посадовець підрахував: підвищення заробітної плати удвічі цьогоріч принесе пенсіонерам додаткових 10 млрд грн. Загалом із держскарбниці Пенсійний фонд отримає понад 142 мільярдів гривень:

– Це не є завдання, скажімо, держави, це завдання усіх нас, працюючих громадян допомогти Пенсійному фонду, допомогти нашим українським пенсіонерам отримати нормальні пенсії. Це усе зв’язано. Бо слід розуміти, що Пенсійний фонд має єдине джерело доходів – це те, що ми сплачуємо у вигляді податків із своїх зарплат. Тому якщо ми навчимося платити усі і в повному обсязі, то ми можемо говорити про те, що у нас з’являється шанс забезпечити наших батьків-пенсіонерів достойною пенсією, – сказав Розенко.

Підвищення мінімальної заробітної плати до 3 200 гривень посадовець вважає серйозним кроком на шляху до подолання бідності:

– У нас, на жаль, в Україні дуже є негативна тенденція, яка вже, скажемо так, існує протягом 20 років – це поширення бідності серед працюючих людей. Це ненормальна ситуація для жодної європейської країни. У нас приблизно 28% українських родин, в яких одна чи декілька осіб працює, знаходяться за межею бідності. Тобто людина працює і оплата праці не дає можливості свою сім’ю належним чином утримувати. Тому 3200 – це якраз дуже потужний крок для подолання бідності серед працюючих громадян, – впевнений Павло Розенко.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: