Виробництво українських фільмів звільнили від ПДВ

2

До 1 січня 2023 року виробництво українських фільмів не буде обкладатися податком на додану вартість (ПДВ).

Виробництво українських фільмів звільнили від ПДВ

Виробництво українських фільмів звільнили від ПДВ

Відповідне рішення прийняла Верховна Рада, ухваливши законопроект №3238-д “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо державної підтримки кінематографа в Україні”, повідомляє “Українська правда“.

Від ПДВ будуть звільнені, зокрема, операції з поставки національних фільмів, визначених законом України “Про кінематограф”, а також поставка робіт і послуг з виробництва національних фільмів. Крім цього, звільнені від податку будуть також послуги з демонстрації, розповсюдження національних та іноземних фільмів, озвучених державною мовою на території України.

Законопроект передбачає, що виплачені суб’єктам кінематографа вартість товарів і послуг, а саме проїзд, проживання, харчування, страхування, навчання, пов’язані з виробництвом аудіовізуального продукту не є додатковим благом платника податку.

Нагадаємо, на VIІI Міжнародному фестивалі FlyFilmFestival у Варшаві перше місце серед документальних фільмів зайняв український фільм “Повітряні захисники”.

Коментувати

2 Коментарів
Богдан
• 17:08 | 08 листопада 2017

Я б за таке “мистецтво” штрафував, а не звідьняв від ПДВ.

Відповіcти
Андрій
• 09:27 | 09 листопада 2017

А чим погані українські фільми? Те, що показують по телебаченню- явно не найкраще. А фільми, які були на фестивалях і таке інше- круті!

10 грудня 2017
09 грудня 2017
08 грудня 2017