Виконавчий комітет затвердив рішення «Про виділення коштів» за особистими зверненнями громадян

0

15 грудня міський голова Олександр Мамай провів засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто та затверджено ряд рішень. Серед них такі, що стосуються відшкодування витрат за пільгове перевезення, за технічне обслуговування ліфтів, надання дозволів на розміщення реклами, сприяння здійсненню інвестиційної діяльності, тощо.

Виконавчий комітет

Було затверджено рішення про «Про виділення коштів». Відповідно до нього, для виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями буде перераховано коштів на загальну суму 14 тисяч 500 гривень.

Мамай

У Прес-службі Міської ради Полтави повідомили, що відповідно до затвердженого рішення «Про розподіл коштів з міського бюджету на відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському пасажирському транспорті загального користування за листопад 2016 року», між транспортними підприємствами буде розподілено кошти з міського бюджету в сумі 168 тисяч 980 гривень, відповідно до розрахунку розподілу фінансування за пільгове перевезення.

Також, затвердили рішення «Про відшкодування витрат із міського бюджету за пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті-тролейбусі за листопад 2016 року». Воно передбачає відшкодування КП «Полтаваелектроавтотранс» витрат за пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті – тролейбусі учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів м. Полтава до місця навчання і додому, у сумі 337 тисяч 74 гривні.

Окрім цього, розглянувши лист ТОВ «Фінансова компанія «Олімпія», виконавчий комітет прийняв рішення «Про сприяння здійсненню інвестиційній діяльності». Відповідно до нього, управлінню капітального будівництва Полтавського міськвиконкому було доручено здійснити відповідні заходи щодо Фонду фінансування будівництва Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Олімпія», який залучено у будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Марії Башкирцевої, 31а. Дане рішення було прийняте на виконання Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2017 роки у м. Полтава.

Серед важливих рішень, які затвердили на виконкомі – «Про організацію будівництва водопровідної мережі по вулиці Пирятинській в Полтаві (село Івонченці)». Відтак, управлінню капітального будівництва дозволена організація будівництва водопровідної мережі по вулиці Пирятинській в Полтаві.

20 червня 2018