Військові пенсіонери почнуть отримувати підвищені пенсії вже в березні

Перерахунок пенсій військовим пенсіонерам буде здійснений з 1 січня 2018 року і перші кошти люди почнуть отримувати вже в березні.

У Полтаві викрито військовослужбовця, який постачав наркотичні засоби курсантам

Військові пенсіонери почнуть отримувати підвищені пенсії вже в березні

Про це в ефірі «Українського радіо» повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає Урядовий портал.

Ми виконуємо свою обіцянку про те, що перерахунок пенсій військовим пенсіонерам буде здійснений з 1 січня 2018 року. Зараз якраз триває процес перерахунку і перші кошти люди почнуть отримувати по додатковим відомостям вже в березні. Тобто протягом березня-початку квітня, я переконаний, всі військові пенсіонери отримають свій перерахунок, – сказав Розенко.

Він зауважив, що у цьому році розмір пенсій військовослужбовців підвищиться в середньому на 1500 гривень. Віце-прем’єр додав, що «було б ідеально, щоб таке рішення Уряду було підтримане Верховною Радою України через внесення відповідних змін до законодавства, щоб перерахунок і осучаснення пенсій відбувалися незалежно від політичних обставин згідно із законом».

– Я сподіваюся, що вже найближчим часом Верховна Рада на законодавчому рівні унормує питання військових пенсій, але поки цього не відбулося, буде діяти постанова Кабінету Міністрів України і військові будуть отримувати підвищені пенсії вже зараз, – додав Павло Розенко.

1-го березня повідомлялося, що військовослужбовцям та деяким іншим особам перерахунок пенсій здійснюватиметься із урахуванням 3-х складових оновленого грошового забезпечення.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: