Відтепер порушення в вузах фіксуються в електронному вигляді

0

В Україні створили ресурс, завдяки якому можна повідомити в онлайн-режимі про порушення прав студентів та викладачів в університетах.

9dd9b54b_shutterstock_139515002.xxxlarge_2x-700x500

Відтепер на сайті можна побачити інформацію про хабарі, незаконне звільнення, перенавантаження викладачів і багато іншого.

Тепер ті, хто хоче висловитись, але боїться сказати, разом можуть вплинути на формування громадської думки про ВНЗ. Ми створюємо сукупну та зручну базу правопорушень у ВНЗ, зібрану в одному місці. Ця інформація назавжди зберігається плямою на репутації ВНЗ, яку можуть легко знайти вступники, спонсори, а також нові викладачі, – зазначив Єгор Стадний, виконавчий директор CEDOS.

Інформація про порушення заноситься в базу сайту назавжди, проте ВНЗ може надати докази, що правопорушення усунуте. Після цього в базі це порушення отримає спеціальну позначку.

Після цього порушення в базі отримає спеціальну позначку. Тобто ми не лише показуємо реальний стан справ у вишах, але й стимулюємо адміністрацію вирішувати проблеми, дотримуватись законів, – пояснює Єгор Стадний.

Наразі зареєстровано 212 заяв, три з них стосуються Полтавських вишів.

Катерина Шевелєва

21 липня 2018
20 липня 2018