Відтепер іноземців можна працевлаштувати за сумісництвом

Набули чинності зміни до Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства. Відповідну постанову Уряд прийняв у січні 2017 року.

Відтепер іноземців можна працевлаштувати за сумісництвом

Відтепер іноземців можна працевлаштувати за сумісництвом

Відповідно до нововведень, роботодавцям надано право на застосування праці іноземного фахівця на декількох керівних або управлінських посадах за сумісництвом. Очікується, що це сприятиме роботі підприємств, створених із залученням іноземних інвестицій.

З 7 робочих до 10 календарних днів збільшується термін подання копії укладеного між роботодавцем та іноземцем трудового договору, а також вводиться обов’язок роботодавця щодо укладення трудового договору чи контракту з іноземцем не пізніше ніж через 90 календарних днів від початку дії дозволу.

Також вводиться норма про повернення роботодавцю документів, представлених для продовження дії дозволу в разі відмови регіонального центру зайнятості у продовженні дії дозволу.

На думку авторів змін, вони сприятимуть спрощенню ведення бізнесу, стимулюватимуть роботодавців до створення робочих місць, сприятимуть працевлаштуванню вразливих категорій громадян України та поліпшенню інвестиційного клімату в державі.

Довідка: Служба зайнятості оформляє і видає дозвіл на працевлаштування іноземців на термін до одного року, при цьому дія його може продовжуватися необмежену кількість разів на такий же термін.

При цьому, не потребують оформлення дозволу іноземці, що мають постійне місце проживання в Україні, отримали дозвіл на імміграцію, та інші категорії, визначені Законом «Про зайнятість населення»

Для громадян України існують законодавчі гарантії, які, зокрема, передбачають надання дозволів кваліфікованим іноземним працівникам за умови відсутності безробітних відповідної кваліфікації на обліку в державній службі зайнятості.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: