Відремонтований “Москвич” поїхав у зону АТО

Це вже третій за місяць автомобіль від полтавців для медичної роти, що базується у Станиці Луганській.

Перемога вже не за горами! Та без президента ми перемогли б швидше, – перефразовує відомий вислів Петра Порошенка полтавець Валентин.

Волонтери придбали «Москвич комбі», як говорять самі чоловіки, за відносно невеликі кошти – менше 10 тисяч. Далі відремонтували і випробували на витривалість. Говорять «їздитиме, поки не помре!».

– Військові все менше до нас звертаються за допомогою. Та й можливостей допомагати у співвітчизників також меншає. Проте такий собі «синдром волонтера» залишається – це коли проблему можна вирішити й офіційним шляхом, але ж волонтери допоможуть швидше, і швидко приїдуть навіть за сотні кілометрів, – констатуючи жартує Валентин.

moskvi4

Волонтери продовжують проводити ярмарки, закуповують ліки, необхідні речі.

– Хлопці чекають галушок смачнючих, домашніх. Ми їх доставляємо на фронт ще теплими, за час, поки вони ними пригощаються, ми встигаємо відремонтувати авто. Техніка у них є, але здебільшого із 3-4 авто, працює лише 1, – коментує ситуацію в зоні АТО волонтер.

Бійці дякують полтавським волонтерам за допомогу. Доставить «Москвич» до Станиці Луганської боєць 28-ї бригади окремої розвідроти, родом із Одещини.

Змушує нас там так подовгу бути наше почуття патріотизму, відповідальність за Батьківщину. І нам це не обридає. А для остаточної перемоги нам не вистачає хіба що допомоги від держави.

Удома на бійця уже більше року очікує дружина і 8-річний син.

Юлія Логвиненко

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: