Відомі полтавці візьмуть участь у новому танцювальному проекті «Подивіться, хто затанцював»

0

Полтавські медійники, бізнесмени, підприємці, музиканти, художники та громадські діячі полишать свої буденні справи та почнуть танцювати перед об’єктивами камер.

IMG_2318_1500x1125

Телеканал «Лтава» запускає унікальний танцювальний проект у Полтаві, про що заявили на прес-конференції 3-го лютого. Разом із «Salsa Club Poltava» телеканал створив шоу-проект «Подивіться, хто затанцював». Для участі в якому запросили медійників, бізнесменів, підприємців, та активних творчих людей, що до цього не займалися танцями.

 Окрім традиційної школи журналістики ми хочемо показати ще й шоу. І сподіваємося, що перший проект стане успішним, – зазначив  виконавчий директор філії НТКУ «Лтава».

Зі слів Євгена Лопушинського, Полтаві бракувало подібних програм, і щоб додати драматизму, вони покажуть глядачам всі цікаві моменти з тренувань учасників. Аби в об’єктиви камер потрапили справжні емоції , успіхи та розчарування, переломні моменти, екстремальні ситуації, учасники проекту три тижні наполегливо навчаються танцювати, а оператори уважно слідкують за кожним їх кроком.

Протягом кількох тижнів, практично з нуля, десять учасників, п’ять пар тренуватимуться у вільний від роботи час, щоб позмагатися за титул «Кращої пари», «Кращого партнера» і «Кращої партнерки» у трьох конкурсних епізодах: танець у сформованій парі, джек-н-джил з іншими конкурсантами та суддями.

Оцінюватиме учасників буде висококваліфіковане журі, інструктори соціальних танців міжнародного і всеукраїнського рівня. Кубинець Рейнальдо Енріке Лейва Пауелл, засновник першої  Сальса-студії в Україні, також візьме участь в оцінці учасників.

Соціальні танці доступні для всіх, тут не потрібні професіонали, котрі роками навчаються у школах танців. Десять учасників проекту до цього моменту ніколи не танцювали, ми спеціально так відбирали. Наразі, поіменно учасників не називатимемо, можемо сказати одне, що це відомі люди для Полтави. Проект повинен показати людям, що навчатися танцям можна у будь-якому віці. Нічого не замінить  живого спілкування та взаємодії партнера та партнерши у танці. Танцюючи люди вчяться взаємодіяти та встановити свої ролі у суспільстві, – додав керівник «Salsa Club Poltava».

Фінал проекту відбудеться 6 лютого в міському Будинку культури о 16:00. Пізніше телеканал транслюватиме цикл програм для глядача.

Олена Костиря

Коментувати

21 березня 2018