Відбулася презентація книги присвяченої загиблому герою АТО

3 лютого у приміщенні Центральної міської бібліотеки відбулася презентація книги Надії Гринь «Дорога в безсмертя». Книга присвячена Дмитру Коряку, загиблому герою АТО з позивним «Брат». Захід приурочили до річниці загибелі Дмитра.

2NnfBedONzc

На заході були присутні рідні, близькі, друзі та побратими Дмитра, представники громадських організацій та небайдужі полтавці. Невелика зала бібліотека була заповнена вщент.

Захід розпочався з вшанування хвилиною мовчання полеглих героїв АТО. Після чого владика Федір закликав усіх присутніх зачитати молитву за полтавців, які віддали своє життя за Україну.

Присутнім показали одне із останнії відео Дмитра, де він розповідав, чому пішов воювати.

Nnkz4SxYjfE

– Раніше згадкою про сина для мене було лише це відео, а тепер я зможу перечитувати цю книгу. Я дуже вдячна Надії Гринь та всім тим, хто допоміг цю книгу видати, – сказала мама Дмитра Тамара Коряк.

Також, слово надали побратимам Дмитра, викладачам, людям, які знали його по Майдану. Всі як один захоплювалися хлопцем і відзначали, що він був навпрочуд справедливий.

cuNZRbrg91A

– Таких як Дмитро, мабуть, в «Азові» не лишилося. Коли він стояв на посту, я спав спокійно, – сказав побратим Андрій Бугрій.

На заході лунали пісні та поезії присвячені Дмитру.

«Дорога в безсмертя» являє собою збірку фотографій, спогадів рідних, друзів і знайомих Дмитра, також там містяться поезії Надії Гринь та інших полтавських поетів присвячені герою. Книга побачила світ завдяки фінансовій допомозі небайдужих громадян.

Планується, що кожна школа Полтавщини отримає у свою бібліотеку примірник книги, щоб підростаюче покоління зростало на прикладі героїчного земляка, який поклав своє життя боронячи рідну землю від ворогів.

Нагадаємо, що життя Дмитра обірвалося 11 лютого 2014. Тоді бійці батальйону «АЗОВ» намагалися взяти штурмом ворожий блокпост поблизу селища Широкіне Донецької області. Їхніми зусиллями вдалося відсунути лінію фронту на 20 кілометрів.

Дмитро назавжди залишиться у пам’яті полтавців як гарна людина, борець за справедливість і справжній патріот.

Герої не вмирають!

Юлія Злепко

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Вмирають вороги!

2016-02-03
Вадим Я-в
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: