Відбулася нарада з питань розвитку туризму Полтавщини

1

4 лютого 2016 року управління інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації провело нараду з питань стану та стратегії розвитку туризму і курортів у регіоні. На нараді були присутні керівники підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів області, котрі опікуються туристичною сферою, громадських організацій туристичного спрямування, представників туристичного бізнесу, повідомяє прес-служба Полтавської ОДА.

Screenshot_18
На заході презентували затверджену рішенням 3-ї сесії Полтавської обласної ради VII скликання Обласну програму розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки. У ній вказані головні аспекти розвитку туризму і курортів області протягом наступних п’яти років. Також присутні обговорили результати проходження туристичного сезону на Полтавщині, трднощі в організації туристичної діяльності та шляхи подальшої промоції туристичного продукту області.

Учасниками надали методичні рекомендації щодо участі у грантових проектах, напрвлених на розвиток туристичної галузі та фінансування відповідних проектів. Про практичні здобутки від отримання грантів присутніх поінформували приватні підприємці, які та на конкурсній основі отримували гранти Європейського союзу.

Юлія Злепко

Коментувати

1 Коментар
Ляшко
• 14:03 | 07 лютого 2016

Какой туризм? Логотип отвергли – теперь никакоготуризма

Відповіcти
19 березня 2018