Відбулась презентація детального плану території кварталу у центрі Полтави

0

10 жовтня у приміщенні ТЗДВ «Полтаватрансбуд», в рамках проведення громадських слухань, відбулась презентація проекту детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна.

Проект детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна

Проект детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна

Представив проект директор компанії «ТАМ Урбаністика» Дмитро Вадімов. Він підкреслив, що даний квартал знаходиться в центральній частині міста біля історичного ареалу. Це квартал змішаної забудови – тут і житло і громадські об’єкти.

Як повідомляє прес-служба міської ради, проект передбачає ущільнення житлового кварталу, а саме будівництво восьмиповерхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями. Оскільки це центральна частина міста, то квартал забезпечений усією необхідною інфраструктурою. Тут і магазини, і дитячий садочок, неподалік функціонує школа.

Пропозиції до детального плану територій мають право подавати наступні категорії населення: повнолітні, дієздатні фізичні особи, що проживають на території щодо якої розроблено детальний план; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна, які розташовані на території щодо якого розроблявся детальний план; власники та користувачі земельних ділянок, представники ОСН, народні депутати України та депутати місцевих рад.

Пропозиції необхідно подавати до 2 листопада у Полтавський міськвиконком: вул. Соборності, 36, к. 125/4.

Анна Хачатрян

24 марта 2019
23 марта 2019
22 марта 2019