Від ротації до ротації. Фотокореспондент представила світлини з життя спецпризначенців з батальйону “Полтава”

Зазвичай фотокореспондент обласного комунального інтернет видання «Новини Полтавщини» Анна Чапала залишається у тіні, а читачі бачать, що відбувається у регіоні з її авторських фоторепортажів. Але сьогодні, в об’єктивах фотокамер журналістів з’явилася сама Анна – у фойє Полтавського драматичного театру імені М.В. Гоголя відбулося урочисте відкриття її авторської фотовиставки під назвою «Ротація».

Анна Чапала

Анна Чапала

Виставка «Ротація» – це 100 світлин та декілька історій українських захисників з батальйону спецпризначенців «Полтава» за весь, більше ніж дворічний час «неоголошеної війни», починаючи з 2014 року. Батальйон спецпризначення «Полтава» створили більше двох років тому. І більше двох років чоловіки, які добровільно прийшли служити, їздять на ротації у зону АТО. Хлопці, їхні родини так і живуть: від ротації до ротації, часом почуваючись звичніше там, на Донбасі. Це не змогло залишити її байдужою.

IMG_8158

– Світлин з перших ротацій у мене немає, але з другої я почала ходити на кожну відправку, і так до того моменту, поки ми з колегою не вирішили поїхати на схід, у Луганську область. Там же виникла ідея зробити історію про другу річницю батальйону, – розповіла Анна.

На фотографіях з виставки представлені кращі моменти. Анні вдалося зафіксувати чим живуть чоловіки від ротації і до ротації.

IMG_8156

– Відправка хлопців, деякі моменти з їхніми родинами. Головні фото того дня, коли ми з ними їхали на ротацію, тобто це відправка, дорога до Слов’янська, до Луганської області. Ми туди їздили двічі, на початку і в кінці місяця. Так само приїхали, побували на позиціях там де вони охороняють об’єкти. Також тут є фото із поховання хлопців.

Виставку планують представити полтавцям ще до Дня незалежності.

IMG_8164

– Якщо дозволять, далі можна буде розмістити її в УМВС, нехай хлопці побачать себе. У мене є також ідея, повезти її по області, щоб люди побачили, що таке ротація, адже не кожен може приїхати в обласний центр та провести свого сина чи свого батька.


Дівчина додала, що у неї ще залишається велика кількість робіт на цю тему, загалом близько в 500 ГБ фотографій.

IMG_8207

IMG_8203

IMG_8169

IMG_8168

IMG_8163

IMG_8162

IMG_8159

IMG_8157

IMG_8155

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: