Вибори секретаря Полтавської міськради вкотре перенесли

3

Сьогодні у приміщенні Полтавської міської ради вібулась погоджувальна нарада голів фракцій політичних сил, які пройшли до складу міськради.

Нарада проходила за закритими дверима. На заході були присутні очільники політичних сил, які увійшли до складу новообраної міської ради та мер Полтави Олександр Мамай. На порядку денному розглядалося питання процедури обрання секретаря та інших важливих посад. Зі слів голови ВО «Свобода» Юліана Матвійчука усі партії вбачають у кандидатурі секретаря своїх лідерів. Відомі попередні кандидати на посаду секретаря від наступних політичних осередків:

«Самопоміч» – Ігор Окіпнюк;

«Совість України» – Світлана Порохня;

«Рідне місто» – Оксана Деркач;

БПП «Солідарність» – Андрій Матковський.

Зараз ми акцентували напрямок роботи на підході до організації роботи з врахуванням складу ради. В основі лежить надання повноважень кожній політичній партії з врахуванням її програми та підкріплення цього кадровими призначеннями, – прокоментувала Деркач.

Наразі оголошено перерву, яка триватиме до 16 години. Після чого лідери політичних сил та міській голова знову зберуться для узгодження регламенту роботи усіма фракціями.

Антон Мигаль

17 липня 2018