Вибори голови Федерації футболу Полтавщини. Коментарі щодо звинувачень у фальсифікації (відео)

На пошту редакції інтернет-видання «Трибуна» надійшов лист, у якому йшлося про майбутні вибори голови Федерації футболу Полтавської області. Зокрема зазначалося, що 6 грудня на закритих зборах районних федерацій Віктор Пожечевський натякав на фальсифікації результатів виборів. Щоб розібратися у ситуації, яка склалася, ми звернулися за коментарем до самого Віктора Пожечевського, заслуженого тренера України, колишнього тренера ФК «Ворскла» та діючого голови Федерації футболу Полтавської області Олександра Кудацького.

1466181750

Щоб деталізувати ситуацію, додаємо повний текст листа, який отримали на пошту редакції:

Screenshot_2

Також долучаємо аудіозапис, який надійшов разом з листом:

Сам Віктор Пожечевський після ознайомлення з текстом листа та аудіозаписом, підтвердив, що голос його, але жодних протизаконних дій чи будь-якої агітації з його боку не було. Він детально роз’яснив про що говорив у той момент, коли здійснювався запис:

Діючий голова Федерації футболу Полтавської області Олександр Кудацький розповів «Трибуні», що йому відомо про публічну частину зборів, яка відбулася 6 грудня.

– Я бачив на телеканалі інформацію про те, що 6 грудня відбулися збори кандидата на голову Федерації футболу Полтавської області. Інтерв’ю давав Головко Валерій Анатолійович, показували, хто там був присутній.

Про непублічні заходи того дня пану Олександру невідомо. Але він розповів про те, як відбувалися минулі вибори:

– Я вам можу розповісти історію 25 грудня 2012 року. У тій історії були вибори голови федерації футболу Полтавської області. Було 2 претенденти: Кудацький Олександр Миколайович та Пожечевський Віктор Олександрович. На той час він формував конференцію, збори ці. Була там повністю лічильна комісія, мандатна, президія, все було ним сформовано. Також на його побажання були проведені таємні голосування, щоб не було ніякого адмінресурсу, і при цьому він отримав фіаско. І тоді він оббіг усі райони, погрожував, що «от у вас не буде фінансування». Результат показав, що все ж громадськість обрала мене. Я думаю, що на цій конференції, 25 грудня, також використовувались якісь технології. За моєю інформацією, він зараз змінив тактику. По лічильним та мандатним органам усе лишилося теж саме, як було минулого разу, але зараз хоче перейти на відкрите голосування.

Кудацький 1

Олександр Кудацький

Крім того пан Олександр роз’яснив ситуацію щодо подій 17 лютого 2016, коли, за словами Ігора Кислова, ФСТ «Україна» незаконно виключили зі складу федерації футболу полтавської області.

– Я хочу сказати, що протоколи є, це питання піднімалося, усі 47 делегацій, які були присутні, усі проголосували за це питання, щоб їх було виключено із складу. Чому? Тому що згідно із регламентом, статутом, у складі федерації футболу можуть бути асоційовані члени товариства, які займаються розвитком футболу і погоджують регламент та ін. Я думаю, що ці статті, які ви можете побачити коли і за що, з обласної федерації футболу виключили місцеві ФСТ. Ігорю Кислову треба було б написати скільки у нього секцій і що він робить для розвитку футболу. На скільки мені відомо, жодної секції у нього немає.

Стосовно футбольних клубів розповів, що усі вони були представлені на конференції 25 грудня 2012 року і їх ніхто не виключав.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Конечно, уголовного в поведении Пожичевского нет.
Но…
Вот эти интриги, вот эта хитрожопость, вот эта “чечетовщина” – это все в стиле Пожечевского, в подленьком его стиле.
Как же ему хочется вернуться до “кормушки”…
Неужели уже закончились деньги, наворованные им в Ворскле?
Подленький человек, этот Пожечевский!

2017-12-20
Геннадій
Відповіcти
0

Ну я не скажу, что в видео есть что-то выходящее за рамки. Обычная беседа людей. Хорошо, что комментарий дал сам участник записи и признал, что это он

2017-12-20
Игорь
Відповіcти
0

По человечески его можно понять, мол за справедливость, но он сам все решил и заставил людей так решать.
П.С. журналист могла бы не угукать. Сбивает.

2017-12-19
Женька
Відповіcти
0

Первое в 2012 году было три кандидата на голову федерации.второе кислов развивает футбол поддерживая дюсш молодь и проводит соревнования среди рабочих по футболу ,а секции не входят в компетенцию фст а лично сам веду детскую группу деток 2012года в одной из школ

2017-12-19
Игорь
0

Останні новини:

Читайте також: