Ветерану АТО Костянтину Фішеру зібрали 300 000 грн на спортивний протез

Збір коштів оголосили під час презентації у Полтаві фотовиставки «Переможці-2»- великого мультимедійного проекту від ТСН та Viva. До Полтави її привезли волонтери ГО «Рух «Є свідомі».

К.Фішер. Фото - проект "Переможці"

К.Фішер. Фото – проект «Переможці»

На спортивний протез ветерану АТО, снайперу-«айдарівцю» Костянтину Фішеру вдалося зібрати 300 000 грн. Про це повідомили волонтери ГО «Рух «Є свідомі», які, власне, й ініціювали цей збір.

Нагадаємо, про збір коштів на вартісний спортивний протез оголосили під час презентації у Полтаві фотовиставки «Переможці-2» – великого мультимедійного проекту від ТСН та Viva. Він присвячений захисникам України, які втратили кінцівки на війні з російським агресором, але не втратили любові до життя: займаються спортом, працюють, розвиваються активно і всебічно. Величезні світлини учасників проекту кілька тижнів презентували на Театральній площі, де їх могли побачити всі, хто бажає.

Під час презентації активісти «Руху «Є свідомі» оголосили, що мета полтавської виставки – не лише показати полтавцям мужність і незламність українських захисників, а й зібрати кошти на спортивний протез вихідцю з Полтавщини Костянтину Фішеру. Розвідник втратив ногу через влучання кулі з крупнокаліберного кулемету. До війни Костянтин серйозно займався карате. Хотів би і зараз продовжити цю практику. Також він захопився кросфітом, який став для нього одним із засобів реабілітації після поранення. Постійно бере участь у всеукраїнських показових виступах та змаганнях серед ветеранів з ампутаціями. Саме під час одного з таких виступів – «Сила нації» у Полтаві на початку 2017 року – активісти «ГО «Рух «Є свідомі» познайомилися з Фішером. А пізніше вирішили, що земляк має обов’язково отримати спортивний протез, адже займатися спортом на звичайних – незручно і дуже боляче. З’ясувалося однак, що на реалізацію задуму потрібно близько 300 000 грн, адже Костянтин має високу, складну ампутацію ноги.

– Звісно, у тому, що кошти вдалося зібрати – далеко не тільки наша заслуга. Ми лише розпочали, ініціювали цей процес. Далі вже приєдналися меценати. Пожертви були дуже різні – від кілько сотень до десятків тисяч гривень. Участь у зборі брав також Всеукраїнський центр волонтерів People`s Project. Гроші збирали по всій Україні. Самотужки ми б ніколи не впоралися. Однак раді, що стартував збір саме у Полтаві, – каже координатор «Є свідомих» Сергій Лисенко.

Кошти уже перераховані на рахунок клініки, фахівці якої займатимуться протезуванням.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: