Ветерани АТО з Полтави взяли участь у всеукраїнських змаганнях з кросфіту

Показові виступи проекту “Сила нація” цими вихідними відбулися у Харкові.

Володимир Донос

Володимир Донос

Двоє полтавських ветеранів АТО взяли участь у показових виступах з кросфіту “Сила нації”, які на вихідних відбулися у Харкові. Це — захід для бійців, які внаслідок важкого поранення на фронті отримали ампутацію чи втратили здатність ходити.

Цього разу участь у виступах взяли ветерани з усієї України: Харкова, Києва, Полтави, Сум, Вінниці та ін.. Наше місто представляли полтавець Олександр Піддубний. Він воював у зведеному загоні правоохоронців Полтавщини і отримав ампутацію лівої руки на початку 2015 року, під час бою за с. Кам’янка під Дебальцево.

Олександр Піддубний

Олександр Піддубний

Також — Володимир Донос, вчитель фізкультури і захисту Вітчизни із Гадяча. Під час виходу Іловайська його підрозділ потрапив під щільний обстріл. Володимир був важко поранений. Він кілька днів лежав у посадці без жодної медичної допомоги, харчувався мухами та пив дощову воду. Потрапив у полон, де йому відрізали поранену ногу. А через кілька днів обміняли.

Обоє ветеранів вперше взяли участь у показових виступах з кросфіту “Сила нації” у січні цього року, коли захід відбувався у Полтаві.

Сила Нації

Сила Нації

Цього разу у Харків їх супроводжували волонтери ГО «Рух «Є свідомі», які й організовували свого часу «полтавський варіант».

– Зробили таку невеличку групу підтримки. І хлопцям їхати веселіше: за роботою і домашніми справами хтозна, чи вибралися, але ж за компанію легше наважитися. І нам побачитися радісно. Головна мета таких змагань – дати бійцям можливість поспілкуватися. Вони мають схожі історії поранень, подібні травми – і рощуміють один одного, як ніхто інший. Олімпійські рекорди тут – не головне, хоча, треба сказати, результати, які досягли ці люди з необмеженими можливостями, вражають, – сказав співкоординатор ГО «Рух «Є свідомі» Сергій Лисенко.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: