Веслувальник з Полтавщини виграв “золото” та “бронзу” на чемпіонаті світу

Єдину золоту нагороду збірній України приніс на цьому чемпіонаті байдарочник Олег Кухарик.

Веслувальник з Полтавщини виграв "золото" на чемпіонаті світу (фото: ФКУ)

Веслувальник з Полтавщини виграв «золото» на чемпіонаті світу (фото: ФКУ)

Про це повідомляє Федерація каное України.

В останній день змагань чемпіонату світу серед молоді та юніорів з веслування Олег Кухарик за годину виборов золоту та бронозову медалі.

Спортсмен представляє Горішні Плавні, він повторив свій минулорічний успіх, вигравши «п’ятисотку» (1.36,078).

«Бронзу» завоювала байдарка-четвірка, де компанію Дмитру Даниленку з Дніпра, вінничанам Дмитру Костишену та Денису Лахманову на цей раз склав Олег Кухарик. Спортсмени фінішували з результатом 1.18,901.

Після цього Олег брав участь в одиночному запливі, де фінішував першим (1.36,078).

Таким чином, на цьому чемпіонаті збірна України завоювала чотири нагороди: одну золоту, одну срібну та дві бронзові медалі.

Як повідомлялося раніше, веслувальник Павло Алтухов став бронзовим призером чемпіонату світу серед молоді та юніорів.