Верховна Рада заборонила рекламу “на стовпах”

Верховна Рада внесла зміни до закону «Про рекламу» (щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності). Про це повідомляє «Укрінформ«.

Верховна Рада заборонила рекламу "на стовпах"

Верховна Рада заборонила рекламу «на стовпах»

За ухвалення законопроекту №3454 в цілому проголосували 228 народних депутатів при мінімально необхідний кількості у 226.

– Це надзвичайно простий законопроект, який передусім спрямований на забезпечення безпеки, оскільки йдеться про заборону розміщувати рекламні конструкції на опорах мереж. До комітету надійшло сім поправок, жодну з яких не врахували, оскільки законопроект передбачав просто заборону розміщення реклами на конструкціях такого типу, — сказала голова комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

Відтепер статтю 8 закону України «Про рекламу» доповнили новим пунктом, згідно з яким забороняється розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні, у тому числі опорах зовнішнього освітлення.

Відповідний закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: