Великий Піст: економічна сторона

Трибуна
2017-03-11

З 27 лютого у всіх православних християн розпочався найсуворіший піст у році – Великий. Його мета – підпорядкування тіла духу, а оскільки щільно набитий живіт не сприяє роздумам про високе, віруючі починають боротьбу з пристрастю прожерливості.

Колись другорядне питання про те, що їдять в Піст, а чого не їдять, зараз для багатьох стає головним змістом цієї аскетичної практики. Протягом 40 днів люди, які дотримуються Посту, не вживають їжу тваринного походження – м’ясо, яйця, молоко, а рибу їдять лише у свята – Вербну неділю і Благовіщення Пресвятої Богородиці. У деякі дні навіть рослинна олія – під забороною.

піст11

Щоб відмова від звичної їжі не заподіяла шкоди здоров’ю, а в раціоні, як і раніше, були присутні білки, жири, вуглеводи та необхідні вітаміни (зокрема, В-12 і Д), пропонується замінити одні продукти іншими. Так, замість молока рекомендовано вживати соєве молоко (для компенсації втрат білків), або кокосове – для смаку. Рибу дехто замінює на кальмари, мідії або креветки. Однак серд павославних досі точаться розмови, чи можна чинити саме так. Тому велика частина тих, хто дотримується посту, від морепродуктів відмовляється зовсім. Виняток становлять хіба що водорості – морська капуста (ламінарія) та норі.

піст12

На гаманці споживача це відображається так:

піст13

Тобто, вартісь базового набору придбаних продуктів становитиме приблизно:

піст14

Тож, як бачимо, якщо дотримуватися пістної дієти, то можна не тільки скинути пару-трійку зайвих кілограмів, а й заощадити бюджет. Не варто, однак, забувати, що смислове наповнення Великого Посту – багато глибше.

Анна Роздолянська
Варвянська Світлана

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також:

Нові коментарі