Ведучий 1+1 завітав до Полтави, аби допомогти вирішити проблему з бурульками

Сьогодні до Полтави завітав відомий журналіст та телеведучий Костянтин Грубич. В рамках проекту «Польова кухня» журналіст зустрівся з місцевими мешканцями, аби обговорити наболілу проблему падіння бурульок.

Ведучий 1+1 завітав до Полтави, аби допомогти вирішити проблему з бурульками

Ведучий 1+1 завітав до Полтави, аби допомогти вирішити проблему з бурульками

Проект виходить у вигляді рубрики в програмі «ТСН-тиждень». Учасників ранкової зустрічі частували полтавською шпундрою, яку приготував Костянтин Грубич разом з місцевим кухарем Тимофієм Гаєвим. Кожного разу ведучий проекту обирає нове місто, аби запропонувати глядачам не лише рецепт смачної страви регіону, а й можливий план вирішення проблеми.

— Цей проект існує не так давно. В мене та керівництва ТСН виникла така ідея, в рамках якої ми  приїжджаємо у будь-яке місце України, годуємо людей, спілкуємося, дізнаємось про проблему та намагаємося юридично та морально підтримати місцевих мешканців. Намагаємося знайти вихід із ситуації. До Полтави ми прибули через аномальну кількість випадків падіння бурульок. У вас тут цілий антирекорд. Що робити, аби цьому запобігти? В мене поки немає відповіді на це питання, але я буду вивчати та аналізувати максимальну кількість інформації, — говорить Костянтин Грубич.

Раніше знімальна група вже побувала у Брацлаві (Вінницька обл.), Таращі (Київщина), Фастові, Башківці (Чернівецька), Іванівці (Одещина). Грубич сподівається, що на цьому проект тільки починається. Доля проекту залежатиме від глядачів та рейтингів.

Загалом, ведучий добре оцінив полтавську гостинність, хоча і не без нюансів.

— У Полтаві люди щирі, але в місті раніше більше відчувалась господарська рука, — зазначив телеведучий.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Наші голодні полтавці розумні тільки на язик,а як дійшло діло до шарової їжі – проявили своє істинне лице.

2019-02-07
Іванка
Відповіcти
0

А на Зигіна він став чому,через травмування брилами,чи так случано співпало?

2019-02-07
Юлія
Відповіcти
0

А чого раніше в місті раніше більше відчувалась господарська рука, тому що зараз господаря в нас немає. То про шо мова. Всі це знають і бачать,тільки нічого зробить не можемо.

2019-02-07
Іван
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: