Вчені створили камеру, яка дозволяє вести відеозапис минулого

Амстердамська компанія Roader випустила Time Machine Camera, яка відмотує час назад і записує те, що ми майже втратили.

Вчені створили камеру, яка дозволяє вести відеозапис минулого

Вчені створили камеру, яка дозволяє вести відеозапис минулого

Про це повідомляє видання «Хайтек«.

Принцип дії нової «відеокамери часу» полягає в наступному: в стані готовності вона знімає все, що відбувається, але якщо натиснути на кнопку, записує останні 10 секунд, а потім ще 10 секунд. У підсумку виходять 20-секундні кліпи. Камеру можна носити на собі постійно – головне, не забути включити запис.

Читайте також: 20 стартапів, які матимуть успіх у 2018 році

Відео пишеться в двох потоках. Один форматується в дозволі 640×640 при 30 кадрах в секунду. Він автоматично пересилається на смартфон користувача через Bluetooth, щоб він міг вирішити, чи потрібно зберігати цей кліп. Якщо так, то можна завантажити другий кліп, дозвіл якого буде вже 1088×1088 при тій же частоті кадрів. Додаток працює як з iOS, так і з Android.

За словами засновників Roader, 10 секунд – це цілком достатньо, і більшість людей розуміють, що хотіли б зберегти цей пам’ятний момент, за пару секунд. А термін в 20 секунд обраний для того, щоб кліп виходив не надто довгим, і його зручно було б викладати в соціальні мережі. Формат відео сумісний з більшістю соцмереж.

У камері встановлений акумулятор на 2350 мА, якого вистачає на 6 -7 годин роботи. Це приблизно вдвічі більше, ніж у більшості носяться камер. Важить вона 85 грамів, забезпечена 8-мегапіксельним сенсором, а її кут огляду становить 120 градусів. Продажі почнуться навесні, але вже зараз можна оформити попереднє замовлення за $ 150. Потім вона буде коштувати $ 200, повідомляє VentureBeat.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: