Про важливий аксесуар – цікаво і корисно

Носити краватку до вподоби не всім чоловікам. Але, якщо вже доводиться, краще робити це правильно.

Краватка

Краватка

Форму і довжину краватки краще підбирати залежно від комплекції чоловіки. Повним і великим чоловікам підійдуть широкі краватки , а струнким , навпаки , краще зупинити вибір на краватці середньої ширини (близько 8 см ) або на вузькій .

Довжина краватки залежить від росту – що чоловік вищий, то вона довша. За правилами нижній (широкий) край краватки повинен закривати пряжку ременя. Другий (вузький) кінець краватки повинен бути таким, щоб, знімаючи аксесуар , його можна було послабити і зняти через голову, не розв’язуючи .

Під смокінг одягають краватку-метелик, найчастіше чорного кольору, проте можна підібрати і яскраву.

Краватка

Краватка

Краватка повинна бути помітна на тлі костюма і сорочки – тобто , бути темнішою їх, при цьому сорочка повинна бути світлішою костюма. Якщо у чоловіка дуже темний костюм і сорочка , то до них можна підібрати білу або кольорову краватку.
Якщо на тканині сорочки є малюнок , то краватка обов’язково повинна бути однотонною.
Що старший чоловік, то спокійніший колір і малюнок краватки.

Сині , сірі , блакитні , білі , чорні краватки підійдуть чоловікам з блакитними , сірими , синіми очима відповідно. А коричневі , бордові , зелені , смарагдові кольори краще вдягати під карі і зелені очі .

Обережніше треба бути з яскраво-червоним кольором , бо така краватка може концентрувати на собі увагу співрозмовника. Жовта краватка некрасиво відтіняє обличчя, дає йому жовтуватого відтінку.

На ділові зустрічі і переговори не варто надягати яскраві краватки з кричущим малюнком, зате вони доречні в клубі або на зустрічі з друзями.

Хороші краватки завжди виконані з натуральних тканин – вовни , шовку , тканин з домішкою кашеміру , бавовни або льону.

Краватка

Краватка

Можна придбати більш просту краватку. Але пам’ятайте , що краватки з поліестеру зав’язуються гірше і їх блиск віддає дешевизною, а краватки з віскози швидко втрачають вигляд.

Для теплих і товстих костюмів вибирайте краватки з вовни або щільного шовку , а для літніх костюмів підійдуть легкі бавовняні або лляні краватки .

Важливо врахувати і якість підкладки – бажано, щоб вона була з натуральної вовни.

Інфографіка Рузанни Давітян

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: