Василь Сачко прокоментував поразку «Ворскли» у матчі з «Карпатами»

На думку тренера полтавської «Ворскли» Василя Сачка, гра проти «Карпат» була майже рівною, і полтавці навіть чинили супротив опоненту до пропущеного голу, який господарі забили на 23 хвилині зустрічі. Але зрівняти рахунок його команда не змогла, оскільки гравці стали поступатися «зеленим левам» у швидкості та відборах.

Про це і не тільки коуч «ворсклян» говорив на прес-конференція після львівського матчу.

Сачко

– Гра була майже рівною. Хочу сказати, що перед пропущеним голом наша команда виглядала непогано. Ми вдало чинили опір господарям поля. Вже після пропущеного м’яча почали поступатись у швидкостях та відборах. На мою думку, ми не маємо права пропускати після «стандартів», – говорить тренер полтавців.

Василь Сачко також зауважив, що другий тайм «ворскляни» програли «Карпатам» у швидкості, хотіли відігратись, і могли забивати, та забракло завершального удару.

На запитання про фінансові негаразди клубу тренер не захотів відповідати.

Журналісти, які були присутні на прес-конференції запитали у тренера про колишніх гравців «Карпат», які зараз грають за полтавців. Серед них – Ткачук, Бартуловіч, Голодюк. Питання стосувалося їх фізичного стану

– Голодюка я замінив через стан здоров’я. Десь йому не вистачало сил в другому таймі. Він може віддати хорошу передачу, може вести гру. Коломоєць отримав мікроушкодження, тому його також довелося міняти, аби не ризикувати здоров’ям. Могли перегравати «Карпати», це не перша наша поразка, тому неприємний осад ще залишився. Хочеться вже нарешті вибратись з усіх негараздів. Кожному з хлопців скажу спасибі за сьогоднішню гру. Ми справді – одна команда.

Що стосується головного завдання «Ворскли» на цей сезон – потрапляння у топ-6 команд і боротьба за єврокубкові місця, то Сачко зауважив, на жаль, з кожним туром це завдання ускладнюється, проте команда не збирається здаватись і буде боротись до останнього матчу.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: