Василь Сачко про матч з «Карпатами»: «Сьогодні ми втратили більше очок, ніж здобули»

0

Наставник полтавської «Ворскли» Василь Сачко поділився враженнями про матч Ліги Парі-Матч з «Карпатами», який завершився безгольовою нічиєю, та висловив думку, що його команда скоріш втратила два очки, ніж здобула одне.

Василь Сачко про матч з «Карпатами»: «Сьогодні ми втратили більше очок, ніж здобули»

Василь Сачко про матч з «Карпатами»: «Сьогодні ми втратили більше очок, ніж здобули»

На думку Сачка, нічия з львів’янами – втрата очок.

 – «Карпати» – пристойна команда, яка не програє в останніх матчах. Сьогодні вони дуже розумно тактично оборонялися. Нам було важко розкривати оборону суперника і це вже не в перший раз.

Я задоволений тим, як зіграли  Даллку і Саків. Шкода, що ми не виграли, це футбол. Сьогодні ми втратили більше очок, ніж здобули, – сказав Сачко телеканалу «Футбол 2».

Ворскла - Карпати

Тренер полтавців акцентував увагу на тому, що його команда мала певні кадрові втрати, але при цьому фізично краще виглядала за суперників, не давши ключовим гравцям «Карпат» показати свою гру:

 – Це були два різних тайми. У нас випав ряд провідних гравців. Не грав капітан Чеснаков, отримав травму Чижов і ми змушені були перебудуватися. Ми не дали сьогодні зіграти Матвієнко і Гладкому, в обороні впоралися. В цілому в матчі було багато нервовою суєти, гра була непроста, в’язка. У другому таймі ми намагалися використовувати простір. Фізично ми виглядали непогано і в другій половині ми мали перевагу, але не знайшлося гравця, який поставив би крапку в матчі.

Опонент Василя Сачка, тренер «Карпат» Олег Дулуб говорив, що його команда могла все вирішити на початку гри:

– Якщо аналізувати гру зараз, то ми могли б все зробити ще на першій хвилині, маючи небезпечний момент. Нам це зробити не вдалося, тому гра перейшла у позиційне русло, відповідно, жодній з команд будь що вичавити корисне так і не вдалося. Я б відзначив самовіддачу гравців. Матч був важкий, ми утримували дисципліну. Все робили, як домовлялися перед грою. Добре чи погано це вдавалося – то вже побачимо після детального аналізу. Не сподобалося відсутність здорової агресії. Тому що саме вона приваблює глядача, коли атака йде на атаку, коли є швидкість. Це у нас краще виходить в домашніх матчах, сказав Дублуб, повідомляє видання «UA.Футбол».

Дулуб

На запитання журналіста, чому гра вийшла нецікавою, тренер не дав прямої відповіді, пославшись на те, що команди знаходяться в зоні вильоту, набираючи очки потом та кров’ю:

 – Зі свого боку скажу, що ми знаходимося недалеко від зони вильоту, тож набираємо очки з потом і кров’ю. Гравці хочуть максимально втекти від цієї небезпечної зони. Ще восени, коли ми були останні, то дивилися на інші команди знизу вгору. Зараз легше, але не набагато. Тут усі команди рівні, маятник може хитнутися як в одну сторону, так і в іншу.

Нагадаємо, що у матчі 24 туру Ліги Парі-Матч полтавська «Ворскла» зіграла в нульову нічию із львівськими «Карпатами».

Коментувати

20 березня 2018